En Son

Post Top Ad

30 Mayıs 2019 Perşembe

30 Mayıs Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri


PRENSES SABRINA // MIA SOLE: Princess Sabrina son startında cazip durumdaydı ve favori olarak değerlendirmiştik. Startla beraber aldığı liderliği son metrelere dek korumuş ve geriden gelen rakibine boyun eğmişti. Bugün de benzer şekilde koşacak ve birincilik mücadelesinin de en güçlü adayı olacaktır. Mia Sole ise iki yarış önce banko önerdiğim ancak o gün yarışı zor bitirip bir sonraki koşusunu tuta tuta kazanmıştı. Safkanın form durumu iyi olup üst üste ikinci birinciliğini alabilir. 

PARAMPARÇA: Günün beşinci ayağındaki kum pist yarışından silinen safkan bugün çoğunu geçtiği rakipleriyle benzer koşullarda karşılaşacak. Bugün de önde sert bir tempo olacak ve Paramparça geride bekleyerek düzlük üzerindeki etkili sprintiyle sonuca gitmeyi başaracaktır. 

KRAL ARTUR: Babası Deha, kalite aygırlarımızdan Uçanbey'in tam kardeşi. Anne kardeşi Madam Elli ise bu mesafelerde oldukça başarılı yarışlara imza atıyor. Son startında sprintinde de geç kalan Kral Artur'un bugün daha yatkın olduğunu düşündüğüm yarışta daha iyi koşmasını bekliyorum. Önde Ustaoğlu ekürisi için koşacak olursa Demirpoyrazım'a zor anlar yaşatabilir ve böylece tam Kral Artur'un istediği gibi bir seyir olur. Hafif kilosunun da verdiği avantajla bugün bir kez daha foto finiş çizgisini önde geçmeye çok yakın duruyor. 


VICTORY RYHTHM // ASKOROZ: Erendira, My Freedom, Dont Hesitate, Big Eagle Girl gibi önde veya öne yakın giden atların bir araya geldiği ve temponun da çok yükseleceği mücadelenin son metrelerinin bu iki sprinter safkan arasında geçmesini bekliyorum. 

Değerli dostlar lütfen engelleyici uygulamalar kullanmadan reklamlar konusunda destek olmayı ihmal etmeyin. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 


Gizli Eküri İzmir At Yarışı Tahminleri 

3.6.7.4.8.12.14.2.1
8 PARAMPARÇA BANKO 
8 KRAL ARTUR BANKO
5.2.8.6.3
3.6 // 5.8.1
3.4.16.7.9.5.13.12

50.4 TL // 126 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar