En Son

Post Top Ad

30 Mayıs 2019 Perşembe

30 Mayıs Foto Finiş Ankara At Yarışı Tahminleri
Gazibora Khan'ın şampiyon unvanına almasına bir adım kala sakatlanmasıyla Gazi koşusunu es geçtikten sonrada bir türlü sıkıntılarını aşamadığından koşu serüveni de aralıklı olarak devam etti. İstatistik belirleyecek olursak daha önceden hiç 1800 altı birinciliğinin bulunmaması akıllarda soru işaretinide beraberinde getiriyor. Rakiplerinin uygun olmasıyla bu açığı kapatacağını düşündüğüm Gazibora Khan yedi pist çalışmasıyla alternatif tekimdir. Kaderi farklı olsa da mesafeyi rakipleri içinde en iyi şekilde temsil edecek isim olmasından dolayı Tancan Bey rakip olarak şans verilen isim olmalıdır. 

Gazibora Khan son galobu; 24.6 rahat

Tancanbey Son Galobu; 24.3 rahat

Sekiz koşu sekiz seri birincilik. İçlerinde pistlerin kaliteli isimleri ve gurup yarışlarda boy göstermiş Gümbürgümbür ve Batmanaslanı'da dahil bir çok dengi rakiplerine kolayca kurduğu üstünlüğe atmış dört gün ara verdi.Kaizbert olduğunda çok ara vermesinin bir sorun teşkile meyil vermeyeceğini sanıyorum. Kilosuna gelince 61.5-62 KG'yla katıldığı kazandığı iki yarışı da sekiz birinciliğin içine yaymıştı. Ankara kum pistinde şuana kadar sadece bir koşuya çıkarak ikinci olmuşluğu görünüyor.Tokaçoğlu'yla katıldığı son üç koşuşundan galibiyette aldığı ortada. Satanhan ve Kadhan önde zorlasalar bile bekleme yaparak iyi sonuçlar aldığı koşularınında olmasıyla, ağır kilo faktörü ve pisti yadırgamadığı zaman uygun gurupta kazanacağını düşünüyor,Torosdağı'nı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu; 28.3 çok rahat 

ALYAYLA kaçar bitir mi diyeceğimiz rakipler yanında start alacak. Bir alt yaş gurubundan gelerek, koşu tecrübesi fazla ve yaşça büyük isimlerin bulunduğu gurupların bir çoğunda kazanma başarısı gösteren denk isimlerin çokluğuyla Alyayla'nın da kazanmaya çok yakın olduğunu düşünüyorum. Saadettin Boyraz'ın tecrübesinide konuşturup kazanmasını sağlayacağı kısrak Alyayla olabilir. Alıcıkuş kiloya alışık haliyle en sert rakip olur. Meleksima ekürileriyle idmanlarını tamamladı. Önceye göre daha akışlı gördüğüm kısrak değerlendirilebilir. 


NORMAL ALTILIM

6-4-2-3-5-7
4-3-7-2-8-9
2-GAZİBORA KHAN
1-TOROSDAĞI
2-1-5-7
6-2-4

31.5 TL 

ALTILIM

6-4-2-3-5-7
4-3-7-2-8-9
2-3
1-TOROSDAĞI
2-1-5-7
6-2-4-11-7

100 TL Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar