En Son

Post Top Ad

28 Mayıs 2019 Salı

28 Mayıs Serkan Yaşar Ankara At Yarışı TahminleriBu yarışa hazırlıklarında 600 metrelik çalışmasındaki 27 - 41 çok rahat çalışmasıyla Akağaç bugün de beyaz bayrak ayna yapmaya hazır olduğunu gösteriyor. Aynı şekilde hazırlıklarında ilgimi çeken Palermo, Kralarslan ve de Ateş Krallığı da küçük kuponlara yazılabilir.

İzmir'de çok rahat kazandıktan sonra çalışmalarını Ankara'da yapmaya başlayan Yarımcalı'nın formunu koruduğu görülüyor. Bugün de Halis Karataş'ın binmesiyle iyi konumlanıp biraz bekleme yaparak sonlardaki ataklarıyla kazanabilir.

Monteverde artık formunu bulan atlardan. Evvelki günlerde İstanbul'da banko verdiğim Cangüven'le babadan kardeş olan safkan Halis Karataş'la da çok iyi anlaşıyor. Çok hızlı gitmeyecek yarış da işine gelecek olup bir kez daha birincilik elde etmeye yakın.

Karaberk kendisini en yakından tanıyan ve de en iyi anlaştığı jokey Ali Kaçmaz'la bir daha koşacak olmasından sebep bugün benim banko yazacağım at olacak. En son çalışmasında yine Ali Kaçmaz'la çalışan safkan 28 - 57 rahat derecesiyle de formda olduğunu belli ediyor.

Son üçüncülüğünde çok beğendiğim Cambaz artık ilerleyen formuyla da ön plana çıkardığım atlardan biri. Tecrübesiyle Strong Hold, Karataş'la Quito da küçük kuponlara eklenebilecek atlar.

Karma Felsefesi şimdiye kadar sadece bir kere çimde koştu ama o gün de çok başarılıydı. Bu sene gördüğü üç yarıştan sonra artık kazanacak durumda olup sürpriz beklediğim atlardan biri. Luminescence geçen defa önlerde erken bulununca sonlarda istediği gibi koşamamıştı. Akın Sözen artık daha akıllıca binecektir.

En son kazandığı yarışta da Akın Sözen'in bindiği Speedy Gunner da artık gördüğü yarışlarla kendisine gelen atlar arasında sayılabilir. Ankaralı keza öyle. Socrates ve Torun Callas da formu iyi olan atlardan.

Bugün beşinci ayak geçen koşunun tekrarı gibi olacağa benziyor ama ben yine de sürprizde tuttuğum atları da ekleyeceğim. Zeynep Sultan ve de Tangöze küçük kuponlara yetecektir. Ancak daha geniş oynayanlar Alsivaslı Kızı, İlknaz güne bomba gibi düşebilecek atlar.

Son ayakta ayağına çabukluğuyla My Perfection bu defa çıktığı gibi bitirecektir. Son koşusunda mesafe çok uzun geldi ve de nefesi yetmedi ama bugün tam da mesafesinde koşacak olmasıyla günün en sağlam bankosu olduğuna inanıyorum.


Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4.6.5.7 // 1.3
4 YARIMCALI BANKO
6 MONTEVERDE // 3.5
10.12.4.3.14.7.6.5
1.10.15
2.5.3.4.8

33.6 TL // 151.2 TL 

2. ALTILI

10.12.4.3.14.7.6.5
1.10.15
2.5.3.4.8
2.1.10.11
7.1 // 13.5
13 MY PERFECTION BANKO

67.2 TL // 134.4 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar