En Son

Post Top Ad

26 Mayıs 2019 Pazar

26 Mayıs Gizli Eküri Adana At Yarışı TahminleriGünün ilk ayağında start alan safkanların birçoğu gelecek ayın başında Ankara'da gerçekleştirilecek olan Kısa Vadeli 6 mücadeleye kayıtlı. Ben oldukça formda olan Tilki'yi burada favori olarak önereceğim. Kadhan bir aşağı bir yukarı yarışlar yapmasa aslında tek bile atılır ama hiç güven vermiyor. Bu yüzden daha formda olduğuna inandığım Tilki'den yana bir tercih yapacağım.

Cemrenur orjin bakımından kuma olduğu kadar çim piste de çok yatkın bir kısrak. Anne Eyşan kendi klasında başarılı safkan Tanaçan'la tam, ve Grup 2 galibi Artuklu ile anneden kardeş. Kısrak yaklaşık iki buçuk aydır koşmuyor ancak hazırlıklarında açıklarını kapatmışa benziyor. Sürprize açık ve ikramiye açısından tatmin edici programda grubun da denkliği ile favori olarak değerlendireceğim.

Son startında geriden güçlü gelen Kaiser Soze'yi izledikten sonra ilk koşusunda uygun grupta banko olarak değerlendirme kararı almıştım. Bugünkü grup düşündüğüm kadar denk ve binicisi de beğendiğim bir isim. Ankara'daki hazırlıkları da ilgi çekici olan safkan ağır kilosuna rağmen dişine göre grupta günün bankosudur. 

Distant Hawk son startında iki kez devrilme tehlikesi geçirdi ve toparlanıp yeniden geldi. Düzlükteki sprinti ise etkileyiciydi. Bugün Halil İbrahim Akkaya da tercihli olarak binmişe benziyor. Rakip olarak ise son koşularında startla birlikte biraz dışa açılınca önemli derecede avantaj kaybeden eküriler Red Horse ve Black Horse ile kum pistte daha başarılı olmasını beklediğim Can Fatma yazılabilir. 

Süratli gidecek mücadelede son dördüncülüğü etkili olan Mister Rain, sprinter yapısıyla ilgi çeken ve kazandığı koşuda iyi atları geçen Lady Tulpar, önlere çok karışmazsa yine formda atlar arasında olduğunu söylenebilecek Eren Efendi, bu tip koşuları seven Zafer Meydanı ve grubun kalite atlarından Anka bu koşu için benim tercihlerim olacak.

Günün son ayağında ise son üçüncülüğünde beğendiğim Limitless, iyi hazırlandığı belli olan My Dear Girl, mesafe istediğini son startında gösteren ve bugün daha uygun şartları bulan Genaro, iyi orjinli Win Angel, iyi bir taktikle koşarsa Rönesans ve yakın ara altıncılığından sonra Bordeaux bu koşuda kuponlarda yer verilebilecek safkanlar olarak ön plana çıkıyorlar. Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri 

6.1.3.11.7.8
5.3.10.1

1 KAISER SOZE BANKO
1 DISTANT HAWK // 2.6
4.9.7.2.1
7.2.11.12.3.1

50.4 TL // 151.2 TL 

1 yorum:

  1. Cok tesekkur ediyorum sayenizde iki misli buldum helal edin emeginizi

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar