En Son

Post Top Ad

26 Mayıs 2019 Pazar

26 Mayıs Foto Finiş İstanbul Altılı Ganyan Tahminleri (TUTTU 1422 TL)

Kurtel ekürisinin koşacak üç tayıyla bebaber yaptığı .çalışmasında iz bırakan farklı orjiniyle Florida Coast ilk atımdır. Atman ekürisi Halis Karataş liderliğinde son zamanlarda arap ve İngiliz taylarına yaptığı yatırımların hakkını alacak gibi görünüyorlar. 22 çok rahat işinde eşgal olarak farklı sonuç bırakan Directors Cut ikinci şanslı isimdir. Peramus'un kardeşi, Kaneko'nun temsilen piste çıkacak Hemedan bu ayağın sigortası olur. 

İlk yarışını gurup atları seviyesinde koşarak kazanan Sürgüntay'ı yarın bir gün Ankara pistinde düzenlenen büyük bir koşuda yaşça büyük rakipleri arasında görürsek şaşırmayalım. Sahada verdiği enerji bana bunu hissettiriyor. Bektaş Sav'la hazırlanan tayın 400-25.8 elde galobu her yarışsever gibi benide cezbetti. Günün Banko olarak işaretleyeceğim. 

Birbirine denk İngiliz atlarının kapışmasında ilk sırada şansı Impulsıve'ye vereceğim. Koşunun süratli gitmesi işine yarayacak. My Bıllıonare savbırlı davranabilirse en ciddi rakip olarak yazılabilir. Çıksalın gurubun tek dişi kısrağı. Kilosu çok uygun. Müslüm Çelik hafif kilolarda bir başka performansa sagip. Sürpriz yapabilir. Rasimbey ilk defa çıktığı sert rakiplerine direnerek kazanma olasılığı olan bir başka isimdir. 

Kalitesine inandığım Süperstar bomboş kilosuyla sürpriz adayıdır. Mesafede tam lehine işleyecek olmasından foto finişe kendisi atabilir. Cangüven kaliteli safkan Taliphan'la kardeş. Uzunda eksik koşma sıkıntısı yok denecek kadara az: Özcan Yıldırım'la kiloyuda kaldıracak kapasiteye sahip olmasından değerlendirilmelidir. Burakşah son koşularındaki istikrarı devam ettiriyor. Bursa'dan hazır durumda geldi. Uygun rakipleriyle baş edecek forma sahip olmasından kuponlara yazılmalıdır. 

Yeditepe Ankara ve Adana'da inanılmaz işlere imza attı. Bir anda koşuya ağırlığını koyabiliyor.  Mesafeye'de çok yatkın olmasından sürpriz yapabilir. Jımny Crıcket uygun rakiplerle start alacak. Son koşusu herkesi şaşırttı. Kaliteli isimlere geride bırakırken saha performansı çok iyiydi. Kurucu iki yarış görüp, koşu için hazırlıklarınıda eksiksiz olarak tamamlayan bir isim. Ahmet Çelik safkanı yakından tanıyor olmasıyla şanslı olacaktır. Proof Strıker, Kocakaya'nın cezasından dolayı Halis Karataş'ın bineceği bir isim. Uzun mesafeli Dinçer Cebeci koşusunda altıncı olduktan sonra hazırlıkları noksansız. Mehmet Kaya Kayı Ovası ve Doğa Kanunu'yla sürekli koşarak puan toplama peşinde. İki isimden bir tanesibni Gazi koşusunda boy göstereceğini düşünüyorum. Bir çarpıda Doğa Kanunu'na atılmalıdır. 

Günün en karışık koşusu favorim Ceylinsu. Her pistte gücü nispetinde ve denk rakiplerle mücadele edecek kalitede bir kısrak olmasından dolayı favorimdir. Vikonya iyi hazırlandı. Kilosununda verdiği avantajla rakip olarak değerlendirilebilir. Son yarışını kazanan Sanay ve önde yalnız kalacak Al Turbo sıralamamdır.  1. NORMAL ALTILIM 

6.2.4
5-SÜRGÜNTAY BANKO
1.4.6.3
6.2.3
12.5.8.3
3.9.2

33.5 TL 

Foto Finiş İstanbul 

6.2.4
5-SÜRGÜNTAY BANKO
1.4.6.3
6.2.3.7.5
12.5.8.3.4
3.9.2.10.6.4

126 TL 

ALTILI GANYAN; 711 TL VERMİŞTİR.

1422 TL HAYIRLI OLSUN..


1 yorum:

Post Top Ad

Sayfalar