En Son

Post Top Ad

17 Mayıs 2019 Cuma

17 Mayıs Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


İzbırak hem Nilda'nın hem de Bilgekurt'un ana baba bir kardeşi. Karaüzüm'ün anadan kardeşi ekürisi Beyazüzüm de satışlarda en pahalı at idi. Biri 330.000e öbürü de 450.000e alındı. Ahmet Çelik'le 1000 metrelik çalışmasındaki 1.06 derecesinde ekürisini de çok hakim olan İzbırak tek yazılabilir.

İkinci koşuda Azant kaliteli bir at. Grup yarıştaki dördüncülüğünden sonra çok da zorlanmadan kazanmıştı. Yarış yine çimde olacak ve de o çok iyi koşuyor. Tek rakip olarak Özcan Yıldırım'ın bindiği ve de bu defa daha iyi hazırlanmış olan Beyzayar'ı görüyorum.

Maicon'un ana baba bir kardeşi olan Bogota ilk yarışını kazanırken hem kaliteli olduğunu hem de gücünü göstermişti. Bugün de zayıf rakipler içinde kazanmasını beklediğimden herkes gibi benim de bankom olacak.

Dördüncü koşuda birbirine çok yakın atlar koşuyor. Magnus sentetikteki yarışlarıyla ilk sıradan yazılabilir. Doğa Kanunu uzunda daha da iyi olacağını gösterdi. Muammerbey sert rakiplerden sonra biraz daha hafif bir gruba geldi. Silent Cat'in anadan kardeşi Lionefe kazanarak morallendi. Grashof her zaman iyi koşuyor ve de Pancmahal uzunda etkili oluyor. Böyle bakılınca bu ayaktaki bütün atlara şans tanıyıp en sürprizi gelsin diye beklemek çok doğru olacaktır.

Avatar ve de Usluhan'la anadan, Kocamuğlalı'yla ana baba bir kardeş olan Ufaklık koşudaki en hazır atlardan biri gibi görünüyor. İyi orjinli Nergisçiçek'in koşacak ilk tayı Gençtarkan, Selçuklubeyi'nin anadan kardeşi Kocayürek, ve de Ayhan Kurşun'la koşacak olan Kaizbert yavrusu Holigan küçük kuponlara yetecek gibi. 

Bugün altıncı koşuda ben Achilles'ten sürpriz bekliyorum. Adana'da iki yarış görüp İstanbul'da çalışmalara başlayan safkan grubun da zorlu olmamasıyla günün sürprizini yapabilir. Aynı onun gibi iyi hazırlanan Secret Victory ve de Çalışkanhan da sürpriz beklediğim öteki atlar. Ağır kilolu olsa da Gaddara ve de durumu iyiye giden Dirty Woman da ilk sıralardan yazılabilecek sürpriz atlar. 

Kısa Devre Gökhan Gökçe'yle iyi anlaşıyor. Evvelki sene çimde de iyi yarışları vardı. Burada ilk sıradan yazılabilir. Çimde koşmasını beklediğim atlardan biri olan My Blitz de günün sürpriz atlarından biridir. Finesse'nin ana baba bir kardeşi Zimbat da küçük kuponlara yazılabilecek atlar.

Bir yarış gören Finesse bugünkü yarışta Corcovado'yu öne bırakıp kendisi ikincilikte kalarak 2400 metrelik bu yarışın sonlarında hiçbir rakibine şans vermeyecektir. Şampiyon safkanı banko öneriyorum.

Çok iyi orjiniyle göze batan Mardinli, çalışmasında gördüğüm eşgaliyle de oldukça beğenimi kazanan bir at oldu. Orjinine şöyle bir göz atıldığında çimde çok iyi koşan kaliteli annesi Eseryel'in şampiyon atlardan Ayabakan'la birleşmesinden iyi bir at çıkması beklenebilir. İlk yarışında kazanmasını beklediğim safkanı banko öneriyorum.

Son ayakta yine bir sürpriz beklentim var. Şimdiye kadar hiç yarış kazanamasa da iyi orjiniyle Hırslı benim ilk sıradan yazacağım at olacak. Bursa çimini sevmediğini düşünüyorum ama İstanbul'da zaten iyi yarışları var. Hızlı Asiye, Fırtına Toynok ve de Özdoğa da yazılarak bu ayaktan çıkılabilir.


Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

4 İZBIRAK // 2
1.

1 BOGOTA BANKO
2.5.3.6.1.4
6.2.4.3 // 7.9.10.1
11.2.8.1.5.6.10.4.13.7


42 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

6.2.4.3 // 7.9.10.1
11.2.8.1.5.6.10.4.13.7
6.7.1.4.3.2
1 FİNESSE BANKO
4 MARDİNLİ BANKO
10.12.2.1


67.2 TL // 134.4 TL

1 yorum:

  1. O kadar cok reklam aldin ki. Yorumlari okuyamiyoruz bile. Bu sekilde bu siteden vaz geceriz. Daha duzgun bi sistem kur

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar