En Son

Post Top Ad

17 Mayıs 2019 Cuma

17 Mayıs Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri

BU DA BATOR: Ulan Bator'un tam kardeşi olan safkan jokeyi Oğuz Eren idaresinde ard arda gerçekleştirdiği uzun çalışmalarla bu yarışa çok iyi hazırlanmışa benziyor. Annesi Gençceren şimdiye kadar pistlere iki safkan kazandırdı ve Mister Görkem de kalitesi bilinen bir diğer tayı. Bununla birlikte biri ilk diğeri de ikinci koşusunda maidene veda etti. Aynı ellerde hazırlanan safkan kariyerinin ilk mücadelesinde alternatif tek olarak değerlendirilebilir. 

BABAMEDET: İlk koşusunda startla birlikte öne düşen safkan yüksek tempoda sürüklediği yarışın sonlarında da artırmayı başarıp rahat bir koşu kazanarak ne denli yetenekli olduğunu gösterirken ilerleyen dönemler için de umut verdi. Bu yarışa da Okan Gökçe nezaretinde ve dereceli işlerle hazırlanan tay ikinci birinciliğine yakın olup günün ilk bankosudur. 

BURAKŞAH // WASAHOF: Hatırlayanlar olacaktır; bundan birkaç ay önce İstanbul'da, sert grupta Burakşah'ı favori olarak önerip sentetik pistte çok iyi koşmasını beklediğimi söylemiştim. Nitekim o gün fena koşmamış ama kazanamamıştı. Birkaç yarış sonra ise sentetik pistte çok daha sert bir grubu altılı harici koşuda gerisinde bıraktı. Safkanın form durumu çok iyi. Gördüğü yarıştan sonra kendisi gibi yükselen bir form grafiğine sahip olduğunu çalışmalarında gösteren Wasahof'da bugün süratli gitmesini beklediğim mücadelede ihmale gelmez. 


ATAKAN ABİ: Bu mesafede grubun en iyi derecesini elinde tutan Atakan Abi, aynı zamanda Külünk Sultan'la da anneden kardeş.  Son startında beyaz bayrak ayna deneyen safkan düzlüğe de çok avantajlı çıkmıştı ancak sonlarda direnemedi. Bu kez yine aynı taktik ve niyetle koşmasını ve bunda muvaffak olmasını bekliyorum. Bursa'da gerçekleştirdiği 1000 // 1.01 hafif çalışarak şeklindeki galobu ve grubun da uygunluğu ile ağır kilosuna rağmen koşuyu kazanmaya yakın olup günün ikinci bankosudur. 


ARTS MAN: Arts Man'i geçtiğimiz haftalarda banko önerirken çim pistte çok daha etkili olmasını beklediğimi söylemiştim. Safkanın son beşinciliğinde mesafe kısa ve rakipler de sertti. Bugün öne çıkıp bitirmeyi dener mi bilmiyorum ama en kötü ihtimalle yarışı ikincilikte takip ederek neticeye ulaşabileceğine inanıyorum.

Şansınız bol olsun.Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri 

1. ALTILI

2 BU DA BATOR // 7.6
1.2.8.3.7
1 BABA MEDET BANKO
5.7.9.11.1.2.4.13
3.1.5.9.11.10.4.13
2.4

44.8 TL // 134.4 TL 

2. ALTILI

5.7.9.11.1.2.4.13
3.1.5.9.11.10.4.13
2.4
1 ATAKAN ABİ BANKO
1 ARTS MAN // 7
3.4.12.7.1.13.9.6

71.68 TL // 143.36 TL 


2 yorum:

  1. Kardesim bi hesap acin gonlumuzden ne koparsa gonderelim biz sizlere guveniyoruz cok sikintili siteye giris

    YanıtlaSil
  2. sayfaya girip sizin yorumlara ulasmak deveyi hendekten atlatmak kadar olmus

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar