En Son

Post Top Ad

15 Mayıs 2019 Çarşamba

15 Mayıs Selim Pusat İstanbul At Yarışı Tahminleri


Şanslı Kafkas son çim yarışına gitmeyip buraya direkt katılsa H. Çizik ile günün bankosu olmak için hiçbir nedeni yoktu. Hafif teşvikler ile 400'ü 26 ve 800'ü 54,80 yaptığı idmanlarında bu yarış için çok hazır olduğunu gösteriyor.Ben Halil son yarışında muhteşem bir performans ortaya koyan isim formu ile bu yarışta favori olmayı fazlasıyla hak ediyor. Son yarışında baş+boyun ile birtakım aksilikler sonucu yarışı kaybeden isim bugün favori olmayı hak ediyor. Kıyasıya mücadele verecekleri koşuda en büyük rakip Çaltepe olacaktır.
Seri birincilikler elde eden Afrikaander orijini ve kalitesi ile bu grupta ön plana çıkıyor. Yedire yedire geldikleri bu koşuda mesafe sorunu yaşamayacak isim formunu sahaya yansıtacaktır.
Kayı Ovası sentetik pistte de gayet başarılı yarışlar yapan isim son yarışlarında dikkatimi fazlasıyla çekmeyi başardı. Orhan Meker Koşusu'nda hafif bir yol bulma sorunu yaşarken Cihangir koşusunda biraz daha rahattı fakat mesafesi biraz daha etkiledi onu. Ben 1500'ün onun için ideal pist olduğunu düşüyorum. Çalışmaları ve son koşuları ile de bu koşuda söz sahibi olacağına inanıyor banko olarak öneriyorum.
Altın Kafes ile anne baba bir kardeş olan Gümüş Kafes sorunları nedeniyle geçen sene beklenenin altında kaldı. El değiştirdikten sonra son iki üç yarışında biraz daha kendini toparlayan safkan günün sürprizine imza atabilecek bir safkan. Ben ihmal edilmemesini ve kuponlarda yer almasını tavsiye ediyorum.
EDİTÖR; Sitemize desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz.NORMAL ALTILIM

7.8.2.4
2.3
1.5.6.7
3.7
1-KAYI OVASI
12.6.7
ALTILIM
7.8.2.4.3
2.3.9.10
1.5.6.7.3
3.7.1.2
1-KAYIOVASI
12.6.7.5.3
140 TL
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar