En Son

Post Top Ad

9 Mayıs 2019 Perşembe

09 Mayıs Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


İlk yarışında yine Halis Karataş'ın bindiği ve de üç ekürinin üçlü yaptığı koşuda jokeyi kendisini hiç sıkmadan hafif teşvikler yaparak ikinciliğe sokmuştu. Bu defa üçüncü kulvardan çıkıyor. Halis Karataş ikinci kez bindiği Abjarkız'la kazanan olacaktır. Ben de herkes gibi banko yazacağım.

Tipitip artık kendi formuna ulaştı. Özcan Yıldırım'ın da binmesiyle ilk sıradan yazılabilir. İki yarış gören Luminescence, çok iyi hazırlanan Bonanza küçük kuponlara eklenebilir.

Hızlı gidecek yarışta birçok kaçak atın arasında Halis Karataş'lı Hopeful benim ilk sıradan yazacağım at olacak. Hazeleyes ön taraflarda bir çekişme içine girmezse, o da bu grupta şanslı olacaktır.

İkinci altılının ilk ayağında Overall'dan sürpriz bekliyorum. Evvelki sene Ankara'da Hafo ve de Pearl Gem'i geçen safkan kendisini tanıyan jokeyiyle çok şanslı.
İkinci ayakta yine bir sürpriz beklediğim at var. Tulpar, Ayhan Kurşun'la hazırlandı ve de çimde çok iyi koşmasını bekliyorum. 1000 metrelik çalışmasındaki 1.11 derecesi ve de ayağına çabuk olmasıyla alternatif tekim olacak.

Üçüncü ayak yine çok hızlı gidecek bir yarış ve de burada kazanarak moral bulan Tancanbey, benim grupta en hazır gördüğüm at olarak öne çıkıyor. Yine son metrelerdeki sprintiyle programı cazipleştirebilir. Aynı şekilde gördüğü yarışlarla toparlanan Flashing Girl ve de Halis Karataş'lı Hafo da sprintiyle sonuç arayacaktır.

İlk koşusunda dışarılardan dolanıp attığı sprintle iyi bir sonuç alan Prior anadana kardeşi Nestor'a çok benziyor. Bu defa bu senenin en çok kazanan jokeylerinden biri olan Gökhan Kocakaya'yla iyi yerden de çıkacak olmasıyla favorim. Çalışmasında çok iyi olan ve de ilk koşudaki ekürisinin yanında rahat duran Fire Of World'la, ilk yarışında Karataş'ın bindiği iyi orjinli Wind yazıp bu ayaktan çıkacağım.

Daha evvel yaptığı gibi Kadhan'ı yakından takip edip son düzlüğe doğru yanına gelip sonra da ayırarak kazanmasını beklediğim Yoldaş, bu atlara iyi binen jokeyi Özcan Yıldırım'la bankom olacak.

Son ayak maiden yarışta Selçuklubeyi'yle anadan kardeş olup Sündüs Sultan, İstanbul'dan da takip ettiğim bir at. Bugünkü rakipler de çok zorlu değil. Koşudan da sürpriz çıkabileceğini düşündüğümden ilk sıradan yazacağım.

Dünkü reklamlarla alakalı olan sitemimden sonra az da olsa bir artış göründü. Aslında siz isteyince olur ama istemeniz önemli. Hiçkimseden para çıkmadan siteyi ayakta tutmanın başka yolu da yok. Herkese bol şans ve teşekkürler.
Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

1. ALTILI

5 ABJARKIZ BANKO
2.4.3 // 5.6
2.1 // 5
4.2.6.3.8
11 TULPAR // 1.9.5.2
5.7.4.6.8

131.25 TL

Birinci altılıya değişikliğini yansıma şansı düşük olduğundan ikinci altılı için 5 Tancanbey yerine 3 KEREMİTO eklendi. 13.38

2. ALTILI

4.2.6.3.8
11 TULPAR // 1.9.5.2
4.7.6.8.3
7.2.8
3 YOLDAŞ BANKO
12.5.3.9.7

26.25 TL // 131.25 TL

1 yorum:

  1. Serkan yaşar kardeşim bu aralar nazar değmesin güzel tahminler veriyorsun. Yalnız 10 at olan yerde 9 atı yazıp bir atı dışarıda bırakman olmadı bence. O da benim ne günahım var deyip yatırdı hepimizi:))

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar