En Son

Post Top Ad

1 Nisan 2019 Pazartesi

Gazete At Yarışı Tahminleri


Yarış Gazetesi At Yarışı Tahminleri

Yarış Gazetesi Hürkont tarafından basılan ve günlük olarak bayilere dağıtılan bir at yarışı mecmuasıdır. Her gün biri gündüz, diğeri de akşam bülteni olarak iki farklı basım yapılmaktadır. Genellikle gündüz gazetesi kırmızı manşete sahipken akşam yarışlarında bu renk yeşil olmaktadır.

GAZETE AT YARIŞI TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ

At Yarışı Galopları Bölümü

Yarış gazetesinin at yarışı galopları bölümü belki de Türkiye'nin en güvenilir galop kaynağını teşkil etmektedir. Her safkanın en son gerçekleştirdiği beş galop yarışseverlerle paylaşılırken, kilo, pist durumu, galobu gerçekleştiren safkanın performansı hakkında bilgi, binici ve tarih detaylarına yer verilmektedir.

Bununla birlikte, bir gün sonrasına ait bültenin de alınmasıyla bir gün önceki programlara ilişkin koşacak olan safkanların son gün galoplarına yer verilmektedir.

Sağladığı bu bilgiler programlara hazırlanırken büyük kolaylık sağlamaktadır.

Türkiye Puanlaması Genel Ortalaması

Yarış Gazetesi'nin yayınladığı puanlama her gün Türkiye Jokey Kulübü tarafından duyurulan altılı ganyan favorisi (AGF) oranları ile büyük oranda örtüşmektedir. Bu da bu gazeteye gösterilen rağbeti ortaya koymaktadır.

Ayrıca bir gün sonraki bültenin alınması durumunda da bir gün önceki programa ilişkin puanlamalara ulaşılabilmektedir.

Yarış Gazetesi Yazar Kadrosu

Yarış Gazetesi yazar kadrosu iki kısma ayrılmaktadır. Bültenin en arka sayfasında yer alan kısımda Turhan Çakar, Ayhan Şengül, Ercan Özkan, Ferdane Çelik, Ertan Kapusız, Murat Kaya, Mustafa Has ve Münir Gökçe gibi isimler her ayağın tek tek yorum ve analizini paylaşırken, ön sayfada Emre Ergökçen, Ali Yurdabak, Ahırın İçinden, Seyisbaşı ve Bilgisayar Analizleri'nin yorumsuz şablonları yer almaktadır.

At Yarışı İstatistikleri Alanı

Bu alanda son 20 yılın koşuları baz alınarak hazırlanan at yarışı istatistikleri yer almaktadır. O koşu şartında hangi safkanların daha şanslı olacağına dair bilgiler verilir.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar