En Son

Post Top Ad

30 Nisan 2019 Salı

30 Nisan Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri


Dün Bursa'da ilk ayakta koşuyu kazanan safkan FOR THE KING ilk metrelerde banko önerdiğim AVUKAT'a bir faul yaptı. Bu faülün neticesinde aksiyonları bozulan ve zor toparlayan Avukat her şeye rağmen dördüncülük elde etti. Günün son ayağında %3 AGF ile kazanan ve ikramiyenin yükselmesine büyük katkıda bulunan GENÇNURAYINKIZI ise üç atta kuponumuzda vardı. Netice itibariyle beşte kaldık.

Akşam Windsor yarışlarında ise YABANCI OTORİTE kardeşimle birlikte kurduğumuz ve yorumladığımız tahminlerimiz başarıya ulaşarak 5.219 TL ikramiye kazandırdı. Değerlendirenlere hayırlı olsun.

KEKOVA: İlk startında kum pistte tatminkar bir dördüncülüğe imza atan safkan çimde bekleneni veremedi, ki Kopenhag'la anneden kardeş olmasından ötürü ben de çim pistte daha etkili olmasını bekliyorum. Adana iç pistinde 25 // 37 rahat şeklinde bir çalışmayla hazırlanan safkan bu defa iyi orjinini sahaya yansıtabilirse, ters bir yarışa imza atabilir.

GAZINÇ: Çim kum ayırt etmeden bu tarz gruplarda iyi yarışlara imza atan Gazınç daha önce üç kez bir araya gelip iki defa birincilik kürsüsüne çıktığı jokeyi Müslüm Çelik idaresinde koşuya iştirak edecek. Son startında yarış çim pistten kuma alınmış ve son 200 metreye Birkasım, Başpehlivan gibi safkanlarla başa baş girmişti. Koşunun kalan metrelerinde Başpehlivan farkı açarken foto finişe yakın Birkasım'a hakimiyet kuran safkan bitiriş çizgisini ikinci olarak geçmişti. Yakaladığı formla bu kez dişine göre rakiplerle koşacak olmasından ötürü favori hanesinde değerlendirilebilir.

KARMA FELSEFESİ: Kalite safkan Gull ile anneden kardeş olan ve son dördüncülüğünde de dikkat çekici bir performansa imza atan Karma Felsefesi bu kez tam dengi rakiplerle mücadele edecek. İdmanları da yeterli görünen safkan favori hanesinde değerlendirilebilir.

MUŞŞİ: Süratli safkan iyi orjininin hakkını henüz veremedi. Çimde çok ümitliydim ancak ikincilikte kaldı. Yine de taşıdığı potansiyeli göz önünde bulundurup kuponlardaki yerini en ön sıradan alması gerektiğini söyleyebilirim.

GÖLGEYELE: Gölgeyele, anneden uzun mesafeye çok yatkın bir safkan; Turbo tayları da her mesafede başarılı bir şekilde babalarını temsil ediyorlar. Zaten safkanın son üç yarışı da bunu ispatlar nitelikte. 2000 metre çim pistte öne yakın giderek düzlüğe geldi ve daha sonra aldığı liderliği hiçbir rakibine kaptırmadı. Son startında da yine düzlükte liderliği aldı ve hatta bir ara 4-5 boy kadar da fark yapmasına rağmen daha sonra geriden güçlü gelen iki rakibine foto finiş çizgisi önünde boyun eğerek üçüncü oldu. 800 // 56 rahat şeklindeki çalışmasıyla formunun devam ettiğini gösteren safkanın bugün bir kez daha birinciliğe yakın olduğunu düşünüyor ve günün de bankosu olarak öneriyorum.

Değerli dostlar, reklamlar konusunda engelleyici uygulamalar kullanmayarak vermiş olduğunuz destekten ötürü teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

4.8.6.1.5.9
8.13 // 1.3
1.6.3
1.6.4.3.5
7.10.1 // 5.6
1 GÖLGEYELE BANKO

37.8 TL // 126 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar