En Son

Post Top Ad

27 Nisan 2019 Cumartesi

27 Nisan Sihirli Kantarma Wolverhampton Tahminleri


USTATH: Verdiği ara sonrası katıldığı ilk koşuda startla birlikte liderliği alıp düzlüğe de birkaç boy avantajlı çıkan safkan son 30 metre kala kuvvetli gelen rakibine direnemeyerek ikincilikte kaldı. Bu kez Al Maktoum Ekürisi'nin baş jokeyi Jim Crowley ile piste çıkacak olan Ustath koşu içerisinde ön plana çıkıyor.

CASINA DI NOTTE: Aynı mesafe ve pistte koştuğu son yarışta düzlüğe ikincilikte giren safkan daha sonra orta kulvardan ataklarına başladı ancak koşuyu kazanan Badenscouth kendisine göre oldukça iyi durumdaydı ve farkı açarak kazanırken Casina Di Notte ikincilikle yetindi. Bugün rakiplerin biraz daha müsait olmasıyla favori olarak değerlendirilebilir.

IMAGE OF THE MOON: Bu yıl koştuğu iki koşudan da ikincilik çıkaran safkan son startında Lingfield Hipodromu'nda 1600 metre mesafede koştu ve yarışın başından son viraja dek iç kulvarda üçüncülükte gidip düzlükte orta kulvardan bindirdi ancak dışından gelen rakibi Dragon Son rakibine kolayca hakimiyet kurup yarışı kazandı. İyi formunu avantaja çevirmeye çalışan safkan başarılı binicisi Franny Norton ile piste çıkacak olup yarış içerisindeki en şanslı safkandır.

SLEEPİNG LİON: Sentetik pistte koştuğu iki yarıştan birini kazanan Sleeping Lion uzun mesafeye oldukça yatkın bir isim. 252 gündür pistlerden uzak olsa da Avrupa'da bu süreler pek de önemli değil. Yarışı gerilerde takip etmeyi seven safkan düzlükte yapacağı sprintiyle sonuca gidecektir.

HARRY CALLAHAN: Gruptaki en istikrarlı at olan Harry Callahan, son koşusunda 2800 metrede yarışı önde tempo veren atın 1 boy gerisinde takip edip son 800 metre geçilirken liderliği aldı ve foto finiş çizgisinde önünde dışından gelen rakibine burun farkıyla mağlup oldu. Bugün 400 metre daha kısalan yarışta yine en şanslı safkan olup kuponlardaki yerini almalı.

MURAAD: Günün son ayağında da ilk ayaktaki gibi bir Maktoum tayını ve üzerinde de Jim Crowley'i görüyoruz. Kır safkan ilk koşusunda çok etkili olamadı ancak bugün buraya iyi hazırlanmış olacak ki otoriteler tarafından da yüksek şans tanınıyor.

Reklamlar konusunda verdiğiniz destekten ötürü teşekkür ediyor ve bol şans diliyoruz.

Sihirli Kantarma Wolverhampton Tahminleri

3 USTATH BANKO
6.3.1.8.5.10
3.1.8.5.2 // 4.12
2 SLEEPİNG LİON BANKO
6.5.4.3.8.12.2.1
12.1.2.10 // 9.13.4

48 TL // 117.6 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar