En Son

Post Top Ad

27 Nisan 2019 Cumartesi

27 Nisan Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


.

Tekrar çimde koşacak olan Montego yarışın da hızlı gidecek olmasıyla ilk sıradan yazılmalı. Gösterilen yarışlardan sonra Ahmet Çelik'in bindiği Budunalp, üstü üstüne yaptığı iyi yarışlarla İdealist, kazanıp morallenen Akarnejat, atları formda olup son iki gündür yarış kazanan Sadullah Akça'nın Karaçelik'i ve de Özcan Yıldırım'la Akağaç küçük kuponlarda olabilir.

Evvelki sene Ankara'da Flying Bird'le Victory Promise arkasından üçüncü olan Akdere, bugün hafif kilosuyla çıktığı gibi bitirecektir. Didonato da kaçmayı seviyor ama bir başka at kaçtığında hiç ısrar etmiyor. Akdere de aynı şekilde davransa da bugün hafif kilosunun avantajını kullanarak Didonato'ya hakim olacaktır.

Dünya Veteriner Hekimler Koşusu'nda Kinowa ve de Bitcoin arasında yaşanacak mücadele kazananı belirleyecektir. Beşinci ayakta da söylenecek fazla söz yok. Hepsi birbirinden istikrarsız atlar var. Bessey, Özlenen Gül ve de Seherin Sesi yazılarak küçük kuponlarda geçilebilir.

Son ayakta ilk sıradan yazacağım at The Punisher olacak. Eğer ki geçen yarışında olduğu gibi sorunlar yaşamazsa, kazanmasını da bekliyorum ama tay yarışı olduğundan yanına rakip gördüğüm Aquaman ve de İmogen'i de ekleyeceğim.

Herkese bol şans.

Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

1.4.3.2.8.6 // 7.10
11.8.2.5.4.3 // 9.10
3 AKDERE BANKO
3.1
2.4.5 // 1.6
9.1.10

45.36 TL // 134.4 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar