En Son

Post Top Ad

27 Nisan 2019 Cumartesi

27 Nisan Selim Pusat İzmir At Yarışı Tahminleri


Mia Sole Little Sun ile anneden kardeş olan ismin kardeşi hep çimde başarılı oldu. Kısa mesafeli yarışlarda hep başarılı olan hatta KV 7 kazanan ismin kardeşi olan Mia Sole çimde bambaşka olacaktır. Risk almak isteyenler alternatifi tek olarak değerlendirilebilir.

Yarış hayatının ilk 4 koşusunda Mehmet Kaya ile 3 kere birinci olan Anzas bu gruptan farklı bir isim daha uygun grubu bulan isim kantarmasını tanıyan jokeyi ile gruptan farklı koşacaktır. Daha önce 1700 çim pist birinciliği olan safkan 1800'ü de bu grup içerisinde çıkarabilecek potansiyele sahip günün bankosu olarak öneriyorum.

7 ay aradan sonra koşan Metin Abi geçen yarısında beni çok etkilemişti. Bir sonraki yarışında kazanır diye not aldığım bu ismin aradan sonra iyi döndüğünü bir önceki yarışında gördük. Aranın verdiği etki ile geçen yarışta etkilenmese belki birinci bile olacaktı. Hazır olduğunu düşündüğüm isim hantallığını da geçen yarışta attı. İlk atımdır.

Dream Soldier etkili kan hattına sahip isim Hot Choclate ile anne baba bir kardeş diğer anne baba bir kardeşi Midnight çimde KV yarışlarda ikinci ve üçüncü oldu. Çim pistte olacağını düşündüğüm ismin performansı da çok iyi olduğundan kazanmaya en yakım isim olarak görüyorum.

ALTILIM
9-MİASOLE/1.6.4
4.12.1.8.6
7 ANZAS
6.5.4.1.2.7.11
2.7.9
1.2.7.6.4
37.8//151 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar