En Son

Post Top Ad

26 Nisan 2019 Cuma

27 Nisan Ankara At Yarışı Galopları
Mutlu hafta sonları diliyorum. İstanbul'da zevkli güzel program var. Bankoma güvenim sonsuz mesafe ve rakipleri çok uygun. Herkese bol şans diliyorum. 

ESTİGEÇTİ 

Nihayet yeniden etkili olduğu piste en sevdiği uzun mesafeli bir koşu ile yeniden dönen safkanın rakipleride çok uygun. Bursa ve iki Kocaeli koşusuyla sezonun startını verdi ve bir defa kazanmayı da bildi. Ahmet Çelik son kazandığı yarışında biniciliğini yaparak üzerinde çok iyi performans göstermişti. 11 gün önce Kocaeli'nde üçüncülüğü çok anlamsız, mesafe istediği gibi değildi. Koşuda yavaş gidince jokeyi fazla üzerine gitmeden ve zorlamadan yarışı tamamladı.Kendimce rakiplerinin bugün çok uygun olduğunu düşünüyor ve günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu; 600'ü 42, 400'ü 27 rahat 

MAGNUS 

Aracıların aradan sonra el bebek, gül bebek baktıkları safkan bunun meyvesini ilk yarışında ikinci olarak verdi. NATİVE KHAN temsilcisi mesafeye çıktığı ilk yarışında biraz hantal görüntüsüyle akıllarda kaldı ama bunu artık yaptığı hazırlıklarında atmış bulunuyor. Kocakaya'nın o gün ben fazla üzerine gitmediğini düşünüyorum. Zorlasa belkide yarışı kazanan Torcularis'i gerisinde bırakması an mesalesiydi. Tek olarak değerlendireceğim. 

Son Galobu;800'ü 47.5, 400'ü 22.4 rahat 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar