En Son

Post Top Ad

26 Nisan 2019 Cuma

26 Nisan Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri


Değerli dostlar, Serkan Yaşar kardeşimden sonra yuvamız olan sitemiz Sihirli Kantarma'ya ben de geri dönüş yaptım. Bundan sonra her gün tahmin ve görüşlerime buradan ulaşabilirsiniz.

Gördüğü her yarış sonrası daha iyi koşan Aksakal'ı bugün lehine mesafe ve şartlarda jokeyinin de tercihi ile bugün kuponumda banko olarak değerlendireceğim. Safkanın ilgililerinden Volkan abiye bol şans diliyorum. Ne zaman banko önersem, beni yanıltmadı. Kendisi ile yarış öncesi bir iletişimimin olmadığını da yanlış yönlendirmeye sebep olmamak için belirtmek istiyorum.

Mehmet Kaya idaresinde gerçekleştirdiği çalışmasında 1000 / 1.01 ve 1200 / 1.14 yaparken çok sağlıklı görünen Real Story zaten çim piste daha yatkın bulduğum bir safkan. Bu yüzden favori hanesinde değerlendirilebileceğini düşünüyorum. Kısrak ve Dişi Tay Deneme üçüncüsü olan ve Zübeyde Hanım ikinciliği bulunan Pancar'la anneden kardeş olup sentetik yarışlarından sonra sevdiği çim piste çıkacak olan Pancake burada Real Story'nin en ciddi rakibi durumunda.

Geçtiğimiz yıl Erkek Tay Deneme beşinciliği bulunan Aga Osman, Adana'daki hazırlık döneminin ardından bence yeri olan İstanbul'a geldi. Bugün oldukça süratli gitmeye aday mücadelede dengi rakipler arasında kalite jokeyi ile son sözü söyleyebilir.

Over Clouds'un son ikinciliği kendisine duyulan güveni azaltmış gibi görünüyor ancak bu tayın bu gruptaki safkanlardan az da olsa daha iyi olduğuna inanıyorum. İstikrarlı safkan Kızıl Tüy ve Adana'da 800 / 48 şeklindeki çalışmasına ilaveten son startında tek solukta bitirirken iyi atları geçen Babafırat ikilisinin önde yaşayacağı bir çekişmeden en iyi şekilde istifade edecektir. Bu koşuda gidişatın neticeye etkisinin %70 olacağını söyleyebilirim.

Beşinci ayakta Nippon ve Bella Brava ikilisi gruptan biraz farklı atlar olarak öne çıkıyorlar. İdman pistinde de birlikte bir çalışmaları olmuş. Ancak bu iki safkanın dışına çıkarsa, ikramiye de cazip duruma gelir.

Bir yarış önce koşunun favorileri arasında gösterilen Hellbent de idman pistinde iyi durumda gördüğüm safkanlar arasında. Mobrules, Gravesend ve Yavuzsel gibi isimlerin anneden kardeşi olan tay oldukça cazip durumda koşacağı çim pist koşusunda kuponlara doğrudan girmesi gereken bir isim. Bayezid ile tam kardeş olup son ikinciliği oldukça etkileyici olan ve yine çim pistte daha iyi koşmasını beklediğim isimler arasında gösterebileceğim Barbarossa da favorinin en ciddi rakibidir.

Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Gizli Eküri İstanbul At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK KUPON

7 AKSAKAL BANKO
8.18.4.6.9.2
2 AGAOSMAN
1 OVER CLOUDS
1.4
5.2.10.15.7.16

5.04 TL

GENİŞ KUPON

7 AKSAKAL BANKO
8.18.4.6.9.2
2.1.7
1.2.4
1.4 // 3.5
5.2.10.15.7.16

120.96 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar