En Son

Post Top Ad

25 Nisan 2019 Perşembe

25 Nisan Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri


İlk ayakta artık kazanacak durumda olan Lady Tulpar yarışın da hızlı koşulacak olmasıyla ilk atım. Yine hızlı koşacak yarışta sprinter olan ve de son yarışını kazanan Flying Bird, iyi bir at olan Nobel Princess'le çalışmalarında çok beğendiğim Let Her Go da sürprizden yazılmalı.

İzmir'de favori olduğu yarıştan çıkıp Ankara'ya hem de Mehmet Kaya'yla gelen High Definition bir de çimde koşacak olmasıyla ilk sıradan yazılması gereken at. Üstü üstüne iyi yarışları olan Strong Hold, çalışmasında çok iyi gördüğüm Flash Forward ve de My Başkan'ın ana baba bir kardeşi olan ekürili Sevmek Zamanı bu koşuda sürprizden yazılabilir. Bombayı da Keleşlerin bir atı olup çimdeki iki yarışı da güzel olan Nadal'dan bekliyorum.

Üçüncü ayakta daha evvelinde beraber koşup ikili bitiren Hopeful ve de Stinging Strokes'un rakiplerinden daha iyi atlar olduklarına inanıyorum. Bir de bu koşuda önde bomboş kalabilecek olan Nalın İsyanı sürprizden yazılabilir.

Çelikkalkan iki yarış evvelinde yarışın çok yavaş gitmesiyle bir anda liderliği ele geçirip uzak farkla kazanmıştı. Bugünkü koşuda da kaçak bir at yok. Yarışın favorisi gösterilen Semend'e göre yarış çok yavaş kalacak. Gümbürgümbür için tam istediği gibi gidecek denebilir. Çelikkalkan'ın son üçüncü olduğu yarışta Ahmet Çelik, Yoldaş'a binmeyi seçmişti ve de kazandı. O gün de çok iyi bir yarış yapıp çok az farkla üçüncü oldu. Akın Sözen atını tanımıyordu ve de bence yarış içinde bununla alakalı çok sorun yaşadı. Ahmet Çelik'e baktığımızda Çelikkalkan'la dört kere kazandığını görebiliyoruz. Bugün de iyi bir binişle istediği şekilde koşacak yarışta bankom olacak.

Beşinci ayakta benim ilk sıradan yazacağım at İstanbul'daki iyi hazırlıklarıyla Ankara'ya gelen Nedimhan olacak. Bu safkan için bugün ağır kilosu haricindeki her şey müsait. Mesafesinde koşacak, yarışın gidişi de işine gelecek. Son katıldığı KV koşudaki dördüncülüğüyle Hoy Hoy da eski günlerine döner gibi. Akın Sözen bir daha biniyor ve de bu defa ön tarafta liderliği alabilecek. Böylece hasret kaldığı birinciliğe de ulaşabileceği şartlar oluşacak. Ben bu ayaktan bu iki atla çıkacağım.

Son ayaktan sürpriz çıkabilir. İyi orjiniyle Mugsy, yine iyi hazırlanan Quito, üstü üstüne iyi yarışlarıyla My Perfection, ikinciliğinden sonra çime çıkan Cloud Walker ilk sıradan yazılıp kuponları garantiye alabilecek atlar.

Reklamlar konusunda destek olmak için engelleyici kullanmayanlara teşekkürler. Herkese bol şans.

Serkan Yaşar Ankara At Yarışı Tahminleri

NORMAL KUPON

5.1.2.6
4.13.8.3.5
5.6.4
4 ÇELİKKALKAN BANKO
2.4
5.2.12.14.9.4

50.4 TL

GENİŞ KUPON

5.1.2.6
4.13.8.3.5.1
5.6.4
4 ÇELİKKALKAN BANKO
2.4.7.5
5.14.12.2.9.4.11

141.12 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar