En Son

Post Top Ad

24 Nisan 2019 Çarşamba

24 Nisan Yiğit Can İstanbul At Yarışı Tahminleri


Kısa bir aranın ardından, devam ettiğim tahmin köşemde Kocaeli şablonum dün tuttu. Bunu devam ettirmek adına İstanbul doğru banko tercihinde inşallah yanılmamışımdır. Sert rakiplerle mücadelelerini kayıt olduğu yarışlarında çok izlediğimiz Rubuco, kalite bakımından gurubun üzerinde netice alacak güce sahip. Yarış oldukça yavaş gidecek. Bavo Bravo önde rakipsiz kalacak olmasından kendi temposunu belirleyip sonuca gitmeye çalışacak isimdir. Rubuco'yu tek zorlayacak isim olarak ön plana çıkan isimse Bavıo Bravo'dur. Uygun ve zayıf rakipleri ardına alacak Rubuco 1000-1.04, 400-25 rahat son işi de yeterli Rubuco'yu günün bankosu olarak öneriyorum..

Günün ilk ayağında iki isim tercihi ile geçeceğim. Son koşularında birbirlerine rakip olan Cangüven ve Aslankoçum. Cangüven bir ara liderliği aldığı yarışta Crımıan Wınd ve Pendragon'un ataklarına karşılık vermeden üçüncü, bariyer tarafına konumlanan Aslan Koçum'sa yakın ara beşinci kalarak bugüne has iki rakip olarak koşunun ön plana çıkan isimleri. Kilo farkına Ahmet Çelik avantajı eklenen Cangüven bir adım önde görünüyor. Kocakaya Tercihli Aslan Koçum'sa rakibinin hata yapmasını bekleyip koşuyu lehine çevirmek için bekleyecek ikinci şanslı isimdir.

EDİTÖR; Siteniz Sihirlikantarma tıklamalar üzerine kurulu bir yapıya sshiptir. Buradan elde edilen gelir ile sitenin gelişimi ve yükselmesine yardımcı olmak çok zor olmadığı gibi sizlerden hiç bir ücret talep edilmez. Buna dayanarak reklam engelleyici kullanmayıp, desteklerinizi esirgememenizi rica ediyoruz. Teşekkürler, bol şans..

NORMAL ALTILIM
6.5
5.4.1.3
2.9.5.10
9.7.2.3
4-RUBUCO
6.4.8

ALTILIM
6.5
5.4.1.3
2.9.5.10.4.11
9.7.2.3.10
4-RUBUCO
6.4.8.2.1.10

103 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar