En Son

Post Top Ad

24 Nisan 2019 Çarşamba

24 Nisan Kara Kamçı Elazığ At Yarışı Tahminleri


Bugün uzun aradan sonra bir kereye mahsus Elazığ tahmini vermeye karar verdim. Başarılı olursam devam edebilirim. Kazanmasını beklediğim bir bankom var. Umarım dilediğimiz gibi olur. Herkese bol şans diliyorum.

DİYAPİRİM Akyıldırım ekürisi son zamanlarda çok formdalar. İki hafta içeriisnde maiden koşularda start alan Serseri Kral, Vahşi Kız ve dün Kocaeli'de kazanan Ağır Adam isimli tayları kazandılar. Baba BUSHANGER, İnferno'dan sonra, kısa mesafeli çim ve kum yarışlarında Grup koşu galibiyetleri bulunan seri isim Serseri ve geçen hafta İzmir'de ilk defa start alıp Şartlı-1 koşudan kazanarak ayrılan Utkunun Kızı ve İstanbul'da bunu tekrarlayan The Perfect Snow gibi isimleri şimdilik sahalarımıza kazandırdı. Anne Diyapir'in ilk temsilcisi. Diyapir yarış hayatına Elazığ pistinde başlayıp, seri yapısıyla katıldığı dokuz koşudan altı birincilik çıkarmayı bilen bir isimdi. Necmi Altın2ın özel olarak ilgilendiği tay, 1000'i 1.05, 400'ü 26 rahat, 800'ü 51, 400'ü 25 rahat işleriyle günün bankosudur.

FARA FERN Koşu içinde süratli rakiplerinin çokluğundan faydalanacağını düşündüğüm Fara Fern eküri avantajıyla favorimdir. Startın verilmesiyle öne düşeceğini varsaydığım Bolt Girl, eski günlerine dönüş sinyalini son yarışıyla yeniden sahaya yansıtarak ortaya koydu. Önde fazla rahatsız eden olmaza bir solukta koşuyu lehine çevirebilir. Bir süredir start almasada hazırlıklarını 800'ü 50, 400'ü 25 hafif çalışarak ile tamamlayan Alyanaklım, Uzun mesafeli koşularda iki de iki yapmayı başaran Yıldızhan bu ayak için yeterli olacaktır.

Günün üçüncü ayağında Tekçapkan beyaz bayrak ayna yarışı yapabilecek rakipleri yanında bugün kazanmaya en yakın isimdir. Olurda önde rahatsız eden ve temposuna çıkarak koşu gidişatını değiştirecek bir rakibi pres uygularsa, Yalnızkartal ve Emirgan'ı değerlendirebilirsimiz.

NORMAL ALTILIM
3
.1.2.9.7
8-DİYAPİRİM
9-TEKÇAPKAN//2.1
4.3.2.6
4.1.3.8.9.7.2
2.1.7.8//6.3
28//126 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar