En Son

Post Top Ad

23 Nisan 2019 Salı

23 Nisan Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri


Kocaeli'de herkesçe çok önde tutulan üç at var. Babaarif, Ağır Adam ve de Hosli. Ben bunlar arasından sadece Ağır Adam'ı seçip diğer ikisinin geçilmesini bekleme yoluna gireceğim.

İlk ayakta uzunca bir zamandır takibimde olan Kasmanbey'in artık kazanma zamanı gelmişe benziyor. İstanbul'da yaptığı dördüncülükte beni buna inandırdı. Zaten daha evvelinde bunlardan çok daha iyi atları geçmişliği de var. Yaşı ilerlese de iyi yarışları olan Zorluat da en son olarak İlgilge ve de Gürgürbaba arkasından üçüncülüğünde gözüme çarptı. Kadir Tokaçoğlu'yla dört birinciliği olan Başkaynak da ön planda yazılabilir.

İkinci ayakta beklentim Signora'nın çok sürat yaparak geriden gelecek Fatihingülü'ne yol açması şeklinde. Ekürilerden Malakka, kaliteli Pomalin, istikrarlı Hürsev ve de evvelki senelerde Kocaaeli'de iyi yarışları olan Zeytinbağı bu ayakta yazılabilir. Nurlutaç'ı da sürprizden ekleyelim.

Babaarif'in normalde bu grupta kazanması gerekir ama biz onun geçilmesini bekleyeceğiz yoksa altılıyı bulsak da bir şey vermez. İstanbul ve de çeşitli illerde yaptığı yarışlarda Babaarif'i geçme konusunda en yüksek potansiyeli olan Lokumoğlu ilk rakip yazılabilir. İlk zamanlarda Gökhan Kocakaya'nın büyük bir ısrar içinde bindiği bir at olan Buğrahan, ve de kısada beğendiğim Keleşhan'ı da yazıp üçünden birinin geçmesi durumunda geniş oyunumda güzel bir para almayı bekleyeceğim.

Ağır Adam'ın anası Naz Bebek kumda da sentetikte de iyi koşardı. Babası Abjar Academy de kumda Urfa'da Diyarbakır'da Ankara'da İstanbul'da Elazığ'da yarış kazandı. Ahmet Çelik'in sadece ona binmek için gelmesi, Urfa'da hazırlanması, Ankara'da bir tane de iyi çalışma yapmasından sonra Kocaeli'ye gelmesi gibi sebeplerden ben banko yazacağım.

Beşinci ayakta Young Bound, Resurrection ve de Harunhan gibi kaçak atlar var. Bu da demek oluyor ki hem Hosli hem de Dark Boy'a yarayacak bir koşu olacak. Küçük kuponlarda ikisi yazılıp geçilebilir.

Son ayak favori atım Turgay Başkan olacak. Bu yarış da hızlı gideceğe benziyor. Sprinti çok güçlü olan Turgay Başkan, çimde yaptığı üçüncülükten sonra Mehmet Kaya'nın da binmesiyle ilk sıradan yazılabilir. Güzel orjiniyle King Ömer, kazandığı gün eşgalini de çok beğendiğim sağlıklı görünen bir at olmasıyla küçük kuponlarda rakip yazılabilir.

Reklamlar konusunda siteye destek olmak amacıyla engelleyici kullanmayanlara teşekkürler. Herkese bol şans.


Serkan Yaşar Kocaeli At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK KUPON

4.7.1
8.4.1.7.2
3 BABAARİF
1 AĞIR ADAM

4.6
3.8

4,2 TL


NORMAL // GENİŞ KUPON

4.7.1.2.6
7.4.8.1.2.3
3 BABAARİF // 1.5.6
1 AĞIR ADAM BANKO
4.6.7.5
3.8.7.4

33,6 TL // 134,4 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar