En Son

Post Top Ad

23 Nisan 2019 Salı

23 Nisan Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri


Son zamanlarda oyunlarım yine kötü gitmeye başladı. Ama bugünkü bankoma inancım tam. Kocaeli için de iddialı konuşabilirim fakat oradan yüksek ikramiye beklemiyorum.

Adana ikinci ayaktan yazdığım üç atla çıkabilirsek, altılıyı yakalayabiliriz. Kendimi her zamankinden daha fazla verip oyunlarımı düzelteceğim. Sürprizleri buluyorum ama sonunda altılı gelmiyor. Çoğu defa beşte kaldım. Beşte kalmak benim için başarısızlıktır. Amacımız altılıyı bulmak ve de buldurmak.

Zaman olarak yetişemediğimden ADANA 1. ALTILI tahminim olmayacak ama takipte olduğum ve de sürpriz beklediğim birkaç attan bahsetmeden geçmeyeceğim.

İlk ayakta uzunca zamandır çimde koşmasını beklediğim üç at var; biri MUŞŞİ, öbürü ES BLUE EYES, öteki de MISTLETOE. Yerin olanlar bu iki atı yazabilir. İkinci ayakta da MUŞŞİ zaten Accelaration'la anadan kardeş olmasından sebep hep çim koşuları için aklımızdaydı. ES BLUE EYES'ın anası Sparkling de Kısrak Koşusu'nu kazanmış bir at. MISTLETOE de hem anadan hem de babadan çimde koşmasını beklediğim bir at.

İkinci ayakta çok hızlı gidecek yarışta GÖKKURT'tan sürpriz gelebilir. YURDAKUL da jokeyinin kazanmış olduğu attan inip kendisine binmesiyle yine bomba atlardan biri.

Üçüncü ayakta yine koşunun çok hızlı gitmesiyle aradan taptaze gelecek olan I SAW THE SUN'dan sürpriz gelebilir.

Bu anlattığım atları kuponunda yeri olanlar sürprize yazabilir. Gelelim ikinci altılıdaki bankomuza diyerekten yorumuma geçiyorum.

GOLDEN LION: Çim koşularında koşmasını dört gözle beklediğim bir at olan Golden Lion üç dört aylık dinlenmeden sonraki üç koşusunda da iyi koştu. Bugün iki yönden bende banko olacak. İlki yarışın uzunda koşulması, ikincisi de çimde olması. Uzun çimde yedi yarış kazanan ASPURCE'nin ana baba bir kardeşi olan safkan kısada hep kaçtı ama uzunda bekleyecektir. Çünkü tam bir uzuncu at olması bir tarafa bu koşuda kaçmak da bir hata olur. Akın Sözen'in ön tarafı çok da kaçırmadan sonlarda yapacağı sprintle yarışı kazanacağına inancım tam olup bankomdur.

Reklamlar konusunda engelleyeci uygulamalar kullanmayıp bize destek olanlara teşekkürler. Herkese bol şans.

Serkan Yaşar Adana At Yarışı Tahminleri

9.3.1.4.6.2
4.2.7
4.2.8.5.11
1 GOLDEN LION BANKO
2.9 // 12.1
3.2.8 // 11.1.7

37.8 TL // 151.2 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar