En Son

Post Top Ad

20 Nisan 2019 Cumartesi

20 Nisan Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Kore'den aldığım istihbarat bilgileri moralimi sıfırladı. Düşmanlarım benden uzak dursun, yoksa hepsini kaynar kazana atıp çorbalarını yaptıktan sonra hayrıma dağıtmam mümkün.

Bakıyorum da bugün yine müthiş bomba bankolarımdan biri koşuyor. Karşıyakalı Cemo kod adlı seyis yeğenim gizli aramalarıma cevap vermediği için onun onayını alamadım. Atara atar gidere gider yeğenim bu böyle biline. Verdiğim kriptolu mesajı iyi anla. Sonra başını duvarlara vurup ''Dayım demişti'' dersin.

Dün Koreli dedektif dostum Won Mo Sun'dan top secret mühürlü bir mektup aldım. Oradaki çocuk kaçırmaları çözmem için benden yardım istedi. Ben de ona kompiter mesajı yollayıp Japon dilberi eski yavuklum Çiçiko'yu bulmasını söyledim. İstihbarat toplaması 32 dakika sürdü. Bir de ne öğreneyim yeğenim başımdan kaynar sular döküldü.

Türkiye'den döndükten sonra aşkımdan deli divane gezerken yanıp kavrulmaya devam etmiş. Babası Miyoko onu zorla yaşlı bir adama vermiş. Evlendiği gün ağlaya ağlaya gerdeğe girmiş. Sabah olduğunda da ölüsünü bulmuşlar. Arkasında bıraktığı notta ''Nalkoyu aldatmış olmam mümkün. Her ne kadar ona aşık olsam da babamın zoruyla yaşlı şişko Hiroşi'yle evlendiğim, gerdek gecesi onurumu kaybedip harakiri yapmaya karar verdiğim söylentileri doğrudur.'' yazıyormuş.

Görüyorsun yeğenim kara sevdamın ölüm haberini aldım. Bir hafta yas tutmam söz konusu. Dayını merak etme, daha ölmedim. Gözlerinden öperim, şansın bol ola.

Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

9.4.5.2.10
10.1.6.8.3.13
1.2.4.3.7
1.6
7.5.10.2.4.14
12 GİDEREGİDER BANKO
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar