En Son

Post Top Ad

19 Nisan 2019 Cuma

19 Nisan Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


Bugünkü İstanbul yarışlarına çok iyi çalıştım. Bankom beni yanıltmazsa, kendime güveniyorum.

MEMDUHAĞA: Bu sene katıldığı bütün yarışları kazanan Memduhağa, bu yarışta da istediği şartları bulmuşa benziyor. Ön tarafta olmak isteyecek bir rakibi yok, her zamankinden farklı koşup önde gitmek isteyen olursa da ikincilikte her zaman yaptığı gibi ikincilikte takip eder, sonra da düzlüğe çıkılırken liderliğe geçip farkı da iki üç boy yaparak kazanır. Ateşbibi, Çaltepe, Şenhan, Egeberk gibi atlar için bu gidişatın çok da işlerine gelmeyeceğini düşündüğümden Memduhağa'yı banko yazacağım.

THE LAST ROMANCE: The Last Romance da bugün çıktığı gibi bitirebileceği rakipleri bulmuş. Zaten buradaki atların çoğunu da daha evvelinde geçmişti. Ama geçen gün Fearless Action'da Halis Karataş'ın çok zorlamadan yarışı bitirdiğini gördüğümden biraz tedirginim. Çünkü açık yarış atı olan bu safkanların KV yarışlarda düşük ikramiyeler için fazla üstlerine gitmiyorlar. Bunun yerine gittiği yere kadar getirip sonra da oluruna bırakıyorlar. Bu sene Taykut yarışında da Halis Karataş'ın aynısını yaptığını gördük yoksa Fatih Ağa onu geçebilecek bir at değil. Ben bu sebepten daha önce rakip olmayan Allegro Fiddle ve de Queen Of Proti'yle hazırlığı çok iyi olan Hürat'ı yazacağım.

İngiliz atlarında sürpriz bulmak güzel para kazanmak için önemlidir. Dün son ayakta günün bombasını yapar diyerekten ilk at verdiğim Tancanbey'de olduğu gibi bugün de sürpriz yakalarsak, bankomuzun gelmesi durumunda güzel paralar alabiliriz.

Siteye destek olmak maksadıyla engelleyici uygulamalar kullanmayıp reklamlar konusunda hassas davrananlara teşekkürler. Herkese bol şans.Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.8 // 3.4
6.12.2.9.10.11.3.4
6 MEMDUHAĞA BANKO
10 THE LAST ROMANCE // 1.6.8
4.7.6.5.1
4.2.6

16.8 TL // 134.4 TL

Beni Facebookta da takip edebilirsiniz:Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar