En Son

Post Top Ad

18 Nisan 2019 Perşembe

18 Nisan Sihirli Kantarma Chelmsford At Yarışı Tahminleri


Dundalk'taki üç yarıştan sonra Lindsor'da bir de üçüncülük yapan Gunmaker ile üst gruplardan gelen Dark Side Dream öncelikli olarak yazılabilir. Bugün fazla tutulmasa da Liam Jones ile farklı koşan Golden Nectar, son beşinciliğiyle Regulator, yarış gören Folie Douze ve çok istikrarlı koşan Chloellie bu koşu için ön planda tuttuğumuz safkanlar.

Whitefountainfairy üst klaslardaki başarılı yarışlarından sonra bir alt klasa geldi. Elbette burada bir alt klasta koşup bir üst klastaki rakipleriyle de baş edebilecek safkanlar mevcut. Örneğin; Al Shaqap'ın safkanı Qaroun bunlardan biri. İstikrarlı Glen Coco da üst gruba geldi ancak çok iyi bir forma sahip. Bu koşuda öncelik bu üç safkanın.

Ryan Moore dünyanın en başarılı jokeyleri arasında ilk üçte gösterilebilecek bir isim. Shareef Star iyi bir orjine sahip, 8 ay ara verdikten sonra gördüğü yarışta yakın ara bir yedincilik elde eden safkan ilk kez sentetik pistte koşacak olmasının dışında bir handikapa sahip değil.

Bret Doyle her ne kadar İngiltere'de çok başarılı görünmese de uluslar arası arenada birçok defa grup yarış kazanmış bir jokey. Hatta bu sene ülkemizde de izleme imkanı bulduğumuz Dubai World Cup kapsamında Godolphin Ekürisi'ne ait safkanlarla bir handikap bir de listed yarış kazandı. Bugünkü programda yalnızca bir safkana deklare olduğunu görünce Spennys Lass'ı favori olarak yazmakta bir sakınca görmedik.

Beşinci ayakta koşu boyunca önde gidecek olan Surrey Warrior'u takip edecek olan üç safkan Lord Lamington, Seeusoon ve Tigray'in sonlarda girişeceği zevkli mücadelenin neticesi kazananı belirleyecektir.

John Gosden'ın yarıştan diğer atını çıkarmasıyla bu safkana olan güvenini de görmüş olduk. Koşuda yarışacak olan iki at da bekleme yapan isimler. Geçmişte iyi atlar arasında teke tek koşular olurdu ve güçlü olan öne düşer, gücünü ortaya koyarak kazanırdı. Bu koşuda da benzer bir senaryoyla karşı karşıyayız. Biz Mehdaayih'in koşu başlar başlamaz alacağı liderliği potoya kadar koruyarak kazanmasını bekliyor ve banko olarak öneriyoruz.

Reklamlar için engelleyeci kullanmayarak destek vermeyi de unutmayan herkese çok teşekkür ediyoruz. Şansınız bol olsun.

Sihirli Kantarma Chelmsford At Yarışı Tahminleri

12.1.10.2.4.5.13.14
2.3.5 // 10.7.1
3.1.5.2 // 7.6
2 SPENNYS LASS // 7.6
2.4.3
1 MEHDAAYIH BANKO

43.2 TL // 129.6 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar