En Son

Post Top Ad

18 Nisan 2019 Perşembe

18 Nisan Selim Pusat İzmir At Yarışı Tahminleri


YARIMCALI annesi Birgican başarılı bir kan hattına sahip ve Yarımcalı Karamıh ile tam kardeşken Serdümen ile anneden kardeştir. Serdümen ve Karamıh’ın çim ve kumda başarılı yarışları var. Serdümen grup atı, Karamıh da bir kısa vade atıdır. Bu başarılı kan hattının ilk yarışta başarılı olabileceğini düşünüyorum.

HOVARDA annesi Sevgi Hanım daha önce hiç koşmadı fakat anne kardeşi Singapore Prensi, çok parlak bir yarış hayatı olmasa da İzmir’de başarılı yarışlar yapan bir isimdi. Hovarda’nın babası Haberkan daha önce Odinhan ile eşleşmeleri bize Kültigin’i verdi. İzmir kumunda maidendan çıkamasa da başarılı yarışlar yapıp çimde daha başarılı olmuştu.
Kırmızıbahçe Rosari yavrusu safkan Dünür ile tam kardeşken Karaçelik ile aynı kan hattına sahip ilk yarışında başarılı bir yarış bekliyorum.

Avukat bu gruptan farklı bir potansiyele ve güce sahip, ayrıca uzun bir süre sonra start aldığı yarışta bence düzlüğe kadar çok diri geldi Victory Rhytm ve Ova Kartalı arasında sıkışıp kaldı yarış boyunca Barış Kurdu hem nefes açalım hem de bir kaza bela görmeyelim diye atın üstüne çok gitmedi. Ayrıca herkesin ön gruba gelip hızlandırdığı yarışta aylar sonraki koşusunda ön gruba yakın seyrederek son 150’ye kadar bu sıkıntılara rağmen çok rahat geldi. Spikerin bile adını son 150’de adını söylediği isim yarışa ortaktı diyebiliriz. Bu mesafeden sonra üstüne gidilmedi enseye basıldı. Ben Avukatın galoplarında kazanacak ışığı da görüyorum. 400’ü 25.4, 1000’i 1.03.8 1200’ü 1.19.4 rahat çalışması ile günün bankosu olarak öneriyorum

Şirinbaba Nes yavrusu safkan Can Hümeyra ile anneden kardeş ve bu isim İzmir’de etkili yarışlar yapmıştı. Babası Yalaz’ın Haberbatur hattı ile eşleşmelerinden daha önce Muson Rüzgarı ve Yüreğim isimleri safkanları görmekteyiz. Şirinbaba etkili bir yarış yapacak potansiyele sahip bir isim.
Süslü Hanım Asilbaki, Buseli, Uçargider, Tulyarbaba ve Payidarbey ile anneden kardeştir. Annesi Işın da Kara Yağız, Çukurova ve Enginhan ile tam kardeş ihmale gelmeyecektir

NOT; Sitemize desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz..

2.ALTILIM
12-YARIMCAL
I/1.11
4.3.2.5.8
7-AVUKAT
5.7.9.2.1.3.4
1.4.8.9
5.13.12/6.2
Çizgi Öncesi: 29,4
Çizgi Sonrası: 147


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar