En Son

Post Top Ad

17 Nisan 2019 Çarşamba

18 Nisan İzmir At Yarışı Galopları


 Foto Finiş İzmir At Yarışı Tahminleri 

Dün İstanbul'u çok kolay şekilde 15 TL'ye bulduk. Çok at yazdığımız yerlerde favoriler boy gösterince biraz daha yüksek ikramiyeden olduk. Olsun buna da şükür diyerek İzmir yarışlarında da herkese bol şans diliyorum.

PERFECT RUNNER TEKİMDİR


İzmir pistine harika uyum sağladı. Çıtayı da sürekli yukarılara taşıyan isim Maiden-Handikap-Şartlı ve Gurup koşu sıralamasıyla yarış hayatına devam ediyor. Rakibi Lead Soldıer'in ikinci olduğu koşuda yarışın başlamasıyla temposuna rakiplerine hisettirmiş ve çizgiye kadarda mücadelenin içerisinde yer edinmeyi bilerek BAŞ-BOYUN farkıyla üçüncü olurken ilerisi için ümit taşımıştı. Tahmin verdiğim süre içerisinde ilk defa bana denk gelen safkan güçlü kan hattına sahip Anne Rapunzel, GURUP-1 Yavul Sultan Selim koşusundan kazanarak çıkan Buenos Aires ile anne kardeşi. Sürekli değişen jokeyle mücadele etmesi eksi olarak hanesine yazılabilir. Ben yinede farklı performans sahaya yansıtacağını ön gördüğüm Perfect Runner'i ölçekli şablonlara günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu; 800'Ü 49, 400'Ü 24.5 RAHAT

MEMDUHAĞA SERİYE DEVAM EDECEKTİR 


Mesafe dinlemeden rakiplerinin tümüne üstünlük kuran Memduhağa artık daha üst guruplarda ve ciddi koşularda yer alma zamanına kavuşmuş bir isim. Buna örnek olarak Adana pistinde form tutan Oguzboylu, daha üçüncü yarışında Aşemez ve Aşemez'in seviyesinde bulunan gurup atlarını geride bırakmayı başarmıştı. Koşuda normal şartlarda Taykut'un da kaydı vardı, Çaltepe'nin o isme fedai koşacağını düşündüğümden en azından bir koşu daha görmesiyle rakip olabileceğini düşünüyorum. Demirturbo'nun liderliği alacağı koşuda, yakaladığı şartları olumlu yönde avantaja çevirecek Memduhağa'yı bütünleştiği jokeyiyle günün bankosu olarak öneriyorum. 

Son Galobu; 600'ü 39, 400'ü 26 RAHAT

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar