En Son

Post Top Ad

17 Nisan 2019 Çarşamba

17 Nisan Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri


Artık eski günlerde olduğu gibi Sihirli Kantarma'da tahminlerime devam edeceğim.

İlk ayakta, galobunda uçan Sürgüntay, satıldığı gün 310.000 lirayla en pahalı ikinci atdı. Ama başkası tarafından alınmıştı. Sonrasında Atman ekürisi almış olmalı. Anası Karaüzüm'le anadan kardeş. Halis Karataş da son galobunu yaptırmış. Burada ilk sıradan yazılmalı.

Tendürek Koşusu'nu kazanan İz Bırakan, Gazi için de iddialı bir at. Bugünkü yarış da tam istediği gibi hızlı gidecek. Bir de Halis Karataş'ın binmiş olması düşünüldüğünde şansı kat kat artıyor. İstanbul'da kazandığı gün ayakları yere değmeyen Kenobi de en az onun kadar şanslı bir başka safkan.

Üçüncü ayakta son yarışlarında aralarında burun farkı olan
Afacan ve de Ulukaan arasında geçecek bir rövanşa benziyor. Afacan artık çok iyi duruma geldi. Bunu çalışmalarındaki derecelerinde de gösteriyor. Ulukaan da son dört uzun yarışında bir kere kazanıp hiç tabeladan çıkmadı. Bu grupta bir tek Kelemer'den iyi bir yarış bekliyorum. Onu da geniş kuponlara yazabiliriz.

Çaldıran Koşusu ikincisi Fearless Action, Bursa'da yaptığı çalışmalarındaki 23 - 49 rahat, 1.02 - 1.16 rahat dereceleriyle çok hazır olduğunu gösteriyor. Daha bir defa maidende kazanmasına rağmen kazancı 733 bin lira. Grup 1 Karayel ve de grup 1 Çaldıran koşuları ikinciliğiyle beraber üç tane de grup 2 ikinciliği var. Bu defa ikinci kez kazanmasını beklediğim safkanı banko öneriyorum.

Beşinci ayakta ilk olarak ikisi eküri olan üç Kaizbert tayını yazacağım. Bunlar Candarbeyi'yle Pist Kralı. Mehmet Kaya'yla çok iyi hazırlıklar yapan Şarlo ve de Adana'da hazırlanıp İstanbul'a gelen Fıratkentli de eklenmelidir.

Son ayakta üstü üstüne kazandıkları yarışlarla Bungalow ve de Volta'yla beraber kaliteli Fırey Ates'le son yarışlarında farklı koşular yapan Northbeach'i de yazıp koşuların bitmesini bekleyeceğim.

İlk ayakta 10 Tatavla çıkınca yerine 2 Arkanşah eklenmiştir.

Reklamlar konusunda engelleyici kullanmayıp destek verenlere teşekkürler. Herkese bol şans.

Serkan Yaşar İstanbul At Yarışı Tahminleri

9.5.7.4.2
1.2 // 6.4.11.10
6.4 // 8
3 FEARLESS ACTION BANKO
2.10.9.5
2.1.4.8

22.4 TL // 100.8 TL1 yorum:

  1. Usta harikasınız 2. 3 gündür takip ediyorum gerçekten ustasını diyelim nazar değmesin inşaallah

    YanıtlaSil

Post Top Ad

Sayfalar