En Son

Post Top Ad

16 Nisan 2019 Salı

16 Nisan Sihirli Kantarma Wolverhampton Tahminleri


Bu pistte daha önce yarış kazanan ve Chelmsford pistinde 19 gün önce elde ettiği ikincilik oldukça başarılı olan Amor Fati'nin jokeyi Adam Kirby bugün formda olan bu safkanı tercih etmeyerek son koşusunda birlikte start aldığı ve altıncılık elde ettiği Stand N Deliver'a binmiş. Bu yüzden bu iki ismin küçük kuponlarda bir arada tercih edilmesi doğru karar olacaktır.

Wolverhampton'da kazandığı koşunun ardından Newcastle ve Wolverhampton arasında mekik dokuyan Magical Mollly Joe, son üç koşusunda da yakın aralarla kaybetti. Bu kez Mcdonald'ın idaresinde daha iyi bir performans beklenebilir. Chelmsford'daki ikinciliğinin ardından Lindsor'da Luke Morris idaresinde foto finiş çizgisini önde geçen Clement, ardından yine aynı binicisiyle Chelmsford'da kazanan safkanı 4 boy gerisinde altıncılıkta kaldı. Wolverhampton pistinde hiç yarış kazanamamış olsa da bu mesafede grubun en iyi koşan atlarından biri olup birçok birinciliği bulunuyor. Bu ayakta sürpriz beklediğimiz safkan ise Bazzat. Çok uzun bir süredir pistlerden uzak kalsa da mesafeyi iyi koşan bir safkan olması ve Avrupa'da benzer safkanların daha önce kazandığına şahit olmamızla değerlendirilmeye değer bir isim.

Ryan Moore idaresinde üçüncülükte götürdüğü koşunun son metrelerinde kuvvetli ataklarla öndeki rakibini mağlup ederek kazanan Vivion, İngiltere'nin en başarılı antrenörlerinden biri olan Sir M Stoute tarafından hazırlanıyor olması ve eküri avantajıyla ön plana çıkıyor. Jack Mitchell idaresinde oldukça sürpriz bir sonuca imza atarak kazanarak maidene veda eden İnvitational aynı denklikteki rakipler arasında ön planda değerlendirilebilir.

Şimdiye dek birçok grup mücadelede boy göstermesinin yanı sıra Listed yarışlarda da başarılı işlere imza atan Kyllang Rock, 1,5 yıl sonra Musselburgh hipodromunda kazanarak geri döndü ve ardından İrlanda'da Listed yarışta 5 boy farkla altıncı oldu. Kum piste ilk kez çıkacak olsa da orjin bakımından pek sorun yaşamayacağa benzeyen safkanı günün bankosu olarak öneriyoruz.

Günün beşinci ayağında önde gitmeyi seven Alabaster ve Lopes Dancer ikilisinin son metrelere dek birincilik mücadelesinin içerisinde olmasını bekliyoruz. Bu safkanların öndeki mücadelesini yakından takip edeceğini ve son metrelerdeki ataklarıyla koşuyu lehine çevirmeye çalışacağını düşündüğümüz Seinesational ise küçük ve orta ölçekli kuponlara girmesi gereken bir diğer isim.

Günün son ayağında Ocak ayından bu yana istikrarlı yarışlara imza atan First Call, Wolverhampton pistinde de iyi yarışları bulunan bir safkan. Erken bahis oranlarında fazla tutulmasa da gün içerisinde favori at konumuna kadar yükselerek ilgi çekti. Liam Keniry ile iyi bir uyumu olup son dönemde yakın ara yarışlar yapan Sir George Thomas günün sürprizlerinden birini yapmaya adaydır.

Reklam engelleyici uygulamalar kullanmayarak Sihirli Kantarma'ya destek olan herkese teşekkür ediyoruz. Şansınız bol olsun.

Sihirli Kantarma Wolverhampton Tahminleri

7.4 // 1
6.5.4.2.1 // 7.9
4.1.3.9.12
6 KYLLANG ROCK BANKO
1.3.2
12.1.7.9.2.13 // 8.11

45 TL // 126 TL


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar