En Son

Post Top Ad

10 Nisan 2019 Çarşamba

10 Nisan Yarış Hayatı Riskli AtlarBURSA YARIŞ HAYATI RİSKLİ ATLAR 
1.KOŞU
7-SÜMERİNOĞLU (SON 5 KOŞUSU ) Kalan koşularından bir defa tabela içerisinde yer alması koşu hayatının uzaması için yeterli olacaktır.

02 Mart Gizli Eküri Adana At Yarışı Tahminleri

SİTEYE GİRİŞTE YAŞANAN SORUN ÇÖZÜLDÜ

Değerli dostlar son birkaç gündür sitemize girişte yaşanan bir sorun vardı. www şeklinde yazanlar 403 hatası alıyordu ancak bu sorun da giderildi. Bundan sonra herhangi bir sorun yaşanmayacak. Koşu puanları bölümünde sizlerden gelen talep üzerine Türkiye ortalaması genel puanlamasına geçtik. Galoplarımız, yabancı yarışlarda açılış ganyanları, haberler, içerikler, yurtdışı altılı tahminleri ve daha fazlası ile sizleri sitemize bekliyoruz. 

Bugün Adana'da iki bankom var ancak birinin yanına çok sürpriz bir at yazdım. Yorumlarımda sebepleriyle anlattım. Sihirli Kantarma'dan ayrılmadan önce veya daha sonra buradaki kıymetli yazarlarımızın fikir ve görüşlerine de bakmayı ihmal etmeyin. Birimizin görmediğini diğeri görüyor. Örneğin dün Turn To İzmir'in en büyük sürprizini banko olarak önermişti. Ayrıca reklamlar konusundaki destekleriniz de çok önemli. Her iki sitede de emeğe saygı çerçevesinde engelleyici kullanmamanız bizim için değerli. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar