En Son

Post Top Ad

30 Nisan 2019 Salı

01 Mayıs İstanbul At Yarışı Galopları

Turn To İzmir At Yarışı Tahminleri

Güzel İzmir'in yaz günü havasında Güzel yarışlar izleyeğimiz bir programla oyunu görebildiğim kadar yorumlamaya çalışacağım herşey Gönlünüzce olsun
Bol Şanslar Diliyorum
Altılı ganyanın ilk ayağına 4 yukarı ingilizlerin 1400 mesafeli Şartlı 3 bir yarışla baslıyacağız.. FORTE ve ASKOROZ çok ön planda gözüküyor iyi koşacağına inandığım KINGS DAY ile bu 3 Safkanı küçük bütçeli kuponlara yeterli görüyorum olurda bir aksilik yaşanırsa DYMAXION, DARK HEART ve DEATH RACER yerine göre değerlendirilebilir.

İkinci ayakta İzmir sezonunun ilk çim pist yarışında 3 yaşlı ingiliz'ler 1800 mesafeli çim pistte Şartlı 4 mücadeleye katılacak mesafe ve çim pistte farklı koşmasıyla SERPİNTİ bu gruba kalitesiyle diş geçirebilir küçük ve misli kuponlara tek önereceğim, Rakipleri ise kendi aralarında birbirini geçebilecek güçte Safkanlar olduğu için, Altılının kaderinin bu ayakta olduğunu söyleyebilirim SERPİNTİ gelmediği takdirde sırasıyla REFLEX,STEEL CLAW,GALVATRON,BAHTİYARLI,TEK DADAS,JAK V JETAR KİNG WİNNER ve GÖRKEM imkanlar dahilinde değerlendirilebilir tercih size ve oyun kurgunuza kalıyor.
Üçüncü ayağa geçtiğimizde 3 yaş ingiliz'lere ait Açık 3 bir mücadele bizi bekliyor, LEAD SOLDIER ve PERFECT RUNNER çarpışmasına Bursa'dan formda gelen OVER CLOUDS katılacak son koşularını ölçü almadığım GRAND ZOFF ve MUAMMER BEY yazarak bu koşunun keyfini çıkarmayı umut ediyorum.

Dördüncü Ayakta 4 yaş Arap Atlarının 1400 mesafeli Grup 3 mücadelesinde MEMDUHAĞA küçük kuponların sığınacağı bir liman olacak lakin AYABAKAN yavrusu ÇALTEPE ve usta jokeyiyle EGEBERK hata kollayacaktır ben ayrımsız yazmak taraftarıyım.
Beşinci ayakta 4 yaş Arap atlarının 1200 mesafeli klasik maiden koşusunda AŞANBEY ve CAHİL FİLOZOF arasında geçeceğini düşündüğüm için ayrımsız iki ismi yazarak risklide olsa bu ayağı geçebileceğimizi düşünüyorum.

Günün kapanış ayağına geldiğimizde 4 yukarı ingiliz'lerin 1800 mesafeli H16 çim pist yarışında uzun zamandır çim pistte koşmasını beklediğim çok Cazip konumda koşacak süpriz bir isim benim Bankomdur, BABA MERDAN ilk çim koşularında kazanamış olsada başarılı koşmuştu, Bugün için istediği tempoda gidecek yarışta virajdan sonra bariyer dibine girip oradan yapacağı güçlü ataklarla uygun rakipler yanında kolay bir birincilik yapmasını bekliyorum uygun kilosu ve devamlı aprantisi Alperen Oluk ile çok şanslıdır, son galobu 36,4 / 24,7 rahat olduğunuda belirtmeliyim.EDİTÖR; Siteden çıkmadan evvel tıklamalar konusunda duyarlı davranıp destek olan yarış sever dostlara teşekkür ederiz. Şansınız bol olsun.

Tunt To İzmir Tahmini

4,1,8,3,6,2
9,5,1,7,6,12,13,4,3
2,4,5,1,3
4,1,3
1,4
6-BABAMERDAN

113 TL

NORMAL ALTILIM4,1,8

9-SERPİNTİ

2,4,5,1,3

4-MEMDUĞAHA

1,4
6-BABAMERDAN

2.1 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar