Kocaeli Gazete At Yarışı Tahminleri


Artık Daha Kaliteli Gazete Tahmin Sayfası

Ulusal ve yerel gazetelerin at yarışı tahminlerine erişmek için sitemizi tercih etmenizden dolayı yaşadığımız memnuniyet tarifsiz. Artık daha kaliteli ve kullanışlı bir şekilde gazete tahmin sayfasıyla karşınızdayız. Gmail hesabı olanlar aşağıdaki bağlantıya tıklayarak kaliteyi deneyimleyebilir. Teşekkürler, bol şans.
Hangi Gazete Tahmini Var?

Türkiye'de birçok gazetede günlük olarak gazetelerin at yarışı tahminleri yayınlamaktadır. Kimi gazete spor sayfasında bir köşe, kimi gazete ise ayrı bir ek ile yarış severlere altılı ganyan tahminlerini ulaştırır. Bunun yanı sıra at yarışı yazarları derneğinin düzenlemiş olduğu yarışma dahilinde gönderilen tahminlerden gazete puantaj cetveli oluşturularak yıl sonunda kazanan ilan edilmektedir.

Sitemizde günlük olarak tablo halinde bu cetvel yayınlanmaktadır. Yarış saatinden 3 saat önce gazetelerin at yarışı tahminlerine ulaşmak için aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Peki hangi gazetelerin at yarışı tahminleri sayfalarımız arasında yer almaktadır.? Hürriyet at yarışı tahmini, Sözcü, Fotomaç Tempocu, Fanatik at yarışı eki, Koş AMK, Güneş altılı ganyan tahmini, Akşam, Takvim, Habertürk, Vatan, Posta, Sabah, Milliyet, Cumhuriyet gazetelerin at yarışı tahminleri bu tabloda yer almaktadır.


At Yarışı Yazarları


Ülkemizdeki gazetelerde birçok tanınmış yani herkesçe bilinen, ünlü kişi yorum ve görüşlerini at yarışı yazarları olarak paylaşmaktadır. Sahadan aldıkları son dakika duyumları, takip atları ve özel çalışmaları sonucunda oluşan kurguyu her gün düzenli bir şekilde köşelerine taşıyarak kendilerini ilgi ile takip eden at yarışı sevenlere ulaştırıyorlar. 

Bir yarış sever için Fanatik ve Fotomaç gibi gazetelerin dış ve renkli kısmı pek önem arz etmez, hatta birçoğu içinden yarış ekini alıp kalanını bir yerde bırakır. Vapurlarda, otobüslerde, trenlerde ya da duraklarda gördüğünüz at yarışı sayfası olmayan gazeteleri muhakkak bir yarış sever bırakmıştır. Belki de bunun en büyük sebei katlanarak cebe sığıyor olmasıdır. 

Bugün bu gazetelerde Eray Balcı, Hakan Cantınaz, Ferdi Akıncı, Melih Güldemen, Ulaş Derya Başarkan, Erdinç Aktaş, Gökhan Yalçınkaya, Tolgahan İmal, Ercan Fırtına, Erhan Akdağ, Adem Öz gibi yarış yazarlarının ve gazetelerin at yarışı tahminleri yer almaktadır. 

Aynı zamanda şunu da belirtmek gerekiyor; yarış eklerinde hem geniş yorumlu tahminler, hem gazetenin kendi özel altılısı hem de tablo şeklinde sunulan ve yaklaşık yirmi adet yazarın düşüncelerinin şablon şeklinde yer aldığı bir bölüm vardır. 

Sitemiz tamamen ücretsiz ve üyeliksiz olarak hizmet vermektedir. Amacımız yarış severleri en doğru ve hızlı şekilde bilgilendirerek elimizden gelen katkıyı sağlamak ve kazanmalarında az da olsa bir pay sahibi olmak.

Çalışmalarınızda başarılar dileriz. Yazdığınız ganyan olsun.


2 yorum:

  1. ankara1nci 6lı 3/1245/1/123457/129 11 12/6

    YanıtlaSil
  2. Gazete tahminlerini yanlış basmışsınız burdayı İstanbul'a İstanbul'u bursa

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.