En Son

Post Top Ad

25 Mart 2019 Pazartesi

26 Mart Nalkapon Adana At Yarışı TahminleriNasılsın yeğenim, iyi misin? Bugünkü şovum çok konuşulacak haberin ola. İnzivaya çekilip bu bülten için istihbarat topladım. Mutluluktan ağlaman söz konusu. Bankoma dikkat et. 

Bakıyorum da bugün adını peçeteye yazıp ceketimin iç cebine sıvıştırdığım müthiş favorilerim koşuyor. Resital yapmam an meselesi. 

Dün sabah Dürbün Necdet aradı. İki gözü iki çeşme ağlıyordu. Ne olduğunu sorduğumda ''Mutluluktan ağlıyorum Nalko, yeğenlerimin cebini şişirmem an meselesi. Her an her şey olabilir.'' dedi. ''Geçen gün tribünde oturmuş bir elimde dürbünüm bir elimde puromla saat tutuyordum. Bir tane at rüzgardan hızlı geliyordu. Saate baktığımda son 200deydi kafamı geri kaldırdığımda seyisi almış ahıra götürüyordu. Kendime gelememiş olmam mümkün. Sonra hemen koştum adını öğrendim. Seyisi adını söylemek için 50 gaymemi aldı. Yeğenlerime feda olsun Nalko. Şov var şov haberin ola'' 

Görüyorsun yeğenim, mükemmelliğim tartışılmaz. Gücüm yerinde. İstihbaratım kuvvetli. Sana da üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgumu oynamak kalıyor. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 

Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri 

3 KALAMENDO // 6.2.10
2 DAMON // 4.11.7.10
2 EVERGRANDE // 3.7.1
3 EZOP KAHRAMANI // 7.6.4.9
11 MUTLULUK GÖZYAŞI BANKO

9 TEMİZKAAN // 7.2.1.8.3

168 TL

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar