10 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri
Nasılsın yeğenim, iyi misin? Müthiş kurgularumın beşte kalmasından bıkmış olmam mümkün. Bugün eşeğimi sağlam kazığa bağladım haberin ola. Gücüm tartışılmaz. 

Sene 1985 yeğen, o zamanlar tığ gibi delikanlıyım. Askerde en gözde erim. Bölük komutanı Yüzbaşı Kenan beni her gün koğuşun kapısından arabayla alıp ismini gizlediğim Tuğgeneral'in evine götürürdü. Onunla viskimizi açıp savaş taktikleri konuşurduk. Üstün askerlik bilgilerimden faydalanıp teröristleri bitirmenin yollarını arardı. Öğlen olunca da müthiş kurgumu çıkarıp ona verirdim. En korktuğum şey gücümü anlayıp askerliğimi uzatmasıydı. Benden istifade ettiğini biliyordum. Onu hiç zarar ettirmedim ama ihya da etmedim. En fazla kendine bir yalı, bir ev, iki araba, bir yat, bir helikopter, bir özel uçak bir de bisiklet alabilecek para kazandırdım. Daha çok kazandırsam, hala askerde olmam söz konusuydu. Sana bunları niye anlattım yeğenim? Bugünkü bankomu iyi anla. İşte ben de o zamanlar en gözde askerdim. 

Sayfama saldırılar var. Her gün bombalarımın yaptığı resital bazı kesimleri rahatsız etti. Sayfama gönderdikleri paralı adamlarıyla hakaretler yapıyorlar. Sen ne yapıyorsun yeğenim? Müthiş kurgularımı söğüşledikten sonra çekip gidiyorsun. Tıklamanı yapmıyorsun, arkamda durmuyorsun. Her ne kadar üstün altılı bilgimle hazırladığım müthiş kurgularıma günde elli bin kişi baksa da beğenilerin düşük popülerliğimin tehlikeye girdiği söylentileri doğrudur. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma. 


Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

1.4.6.2 // 8.3
9.6 // 12.1
2 LEAD SOLDIER BANKO
4.3
1.4.2.6.9
15.1.9.14.7.16.5.18

50.4 TL // 134.4 TL4 yorum:

  1. Selam dayi saglikli huzur bir pazar dilerim.dayi ne senin yorumlarina ve ustun kurgularinni severoyorum .Atlari severiyorum tabi .dayi iyiki varsim    YanıtlaSil
  2. Çin'de 3.2.1.yapmış reflekx yok bu nasıl kurgu dayı

    YanıtlaSil
  3. merhabalar izmir tahmini yazmıştım yayında değil.saygılar

    YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.