En Son

Post Top Ad

25 Mart 2019 Pazartesi

07 Mart Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminler

 Yiğit Can İzmir At Yarışı Tahminleri

Dün İstanbul kurgum bankom Sakalaydın'ın kazanmasıyla tuttu ve oynayanlar 1.229TL'nin sahibi oldular.  Son zamanlarda bankolarımın kazandığı veya kaybettiği oyunları burun ucuyla bırakıyordum. . İlk Tahmin verdiğim günlerdeki gibi zor iş ve kurgu çok önemli. Bende bunu zamanla dahada geliştirmek için çalışmalarımı sürdürüyorum. Dün ilk meyvesini aldık. Dilerim önümüzdeki günlerde, dün olduğu gibi başarılarımıza yenilerini ekleyip hep birlikte yol alırız. 

İzmir yarışlarına iyi giriş yapmıştım bankolarımın bir çoğuda eksiksiz ve tam olarak bir bir kazanıyordu. Bir kaç defa cazip banko denemem yarış yarıya isabetli oldu. Onlarda da fazla ikramiye alamamıştık. Bugün daha garanti banko ile yoluma devam edeceğim. Oda ALPTUĞHAN olacak. 

Öncelikle Kocakaya'nın bir koşu için buraya gelmesi beni cezbeden artı nedenlerin başında geliyor. Zaten baktığımızda Alptuğhan İzmir'in atı. En azından bu pistte daha başarılı. Mesafeden dolayı biraz düşüncelerim var, ama koşu seyrine baktığımda Yücelir, önde tempo yapar gibi. Belki bir ihtimal Ünalamca, numarayı isteyebilir. Bu şartlar oluşursa kolay birincilik alacağını düşünüyorum. Yüceler önde yalnız kalabilirse biraz zorlanacağını düşünsem de hazırlıklarını çok beğendiğim Alptuğhan 1200//1.23-1000//1.09-400//27 çalışmasında formundan bir şey kaybetmemiş görünmesinden dolayı günün bankosu olarak öneriyorum. 

Günün üçüncü ayağında Barutefe çok zor bir isim. Son üç yarışında binicileri teşvik verme cesaretinde biraz zorlanmışlardı. Benim görüşüme göre jokeyler safkana binmekte çekiniyorlar. Son yarışı tecrübesiz aprantiyle yakın ara üçüncü olarak tamamladığı bir koşuydu. Uzun mesafeli kum yarışında numarayı alıp şansını denemeye kalmış o gün çok etkili olarak Çivrilli'ye takılmış ve ikinci olmuştu. Ben hatırlatma olarak not geçtim. Bence rakiplerinden önce değerlendirmekte fayda var. 

Sizlerin desteği ile ayakta duran siteniz için, ayrılmadan önce destek paylaşımı ve tıklaması yapan herkese teşekkür ediyorum. Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 
NORMAL ALTILIM

2,1,3,9,8
5,2
2,6
4,2,3,1
1-ALPTUĞHAN
3,1,6,5

22.4 TL 

ALTILIM

2,1,3,9,8
5,2,1,4,9,6
2,6,4
4,2,3,1
1-ALPTUĞHAN
3,1,6,5

100 TL 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar