04 Mart Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

OLMUYOR YEĞEN OLMUYOR!

Nasılsın yeğenim, iyi misin? Dün iki müthiş kurgumda beşte kaldı. Adana'da bomba favorim Pirsus'la dinamit lokumum Süper Turbo patlasa da bankom son anda kaybetti. Bugün cebini şişirmem an meselesi. Şimdi Suriyeli kaçakçıları nasıl madara ettiğimi oku, sonra da müthiş kurgumu söğüşleyip tıklamanı yaptıktan sonra ganyanın yolunu tut. Müsveddeyi de yırtmayı unutma ki ortaklarımız çoğalmasın. Tevziye işi şakaya gelmez, haberin ola. 

Sene 2001 yeğen, o zamanlar yeni yeni gocamaya başladım. Amerikalı para baronu Rotşiller Ailesi kardeş kuleleri yıktı. Onların komplosunu çözmem bir saatimi aldı. Sonra da sınır boyları karıştı. Conolar önce Pakistan'a sonra da Irak'a girdi. Suriyeli densizler de bunu  fırsat bilip kaçakçılığa başladı. 

Birgün kahvede otururken o zamanlar daha 15 yaşında enik olan Erkete Orhan yeğenim geldi. İki gün önce onun cebine tutmuş beşli kuponu koymuştum. Yanıma geldiğinde iki haftalık okul harçlığını biriktirmişti. Bütün parasını basması için ona üstün altılı bilgimi kullanıp müthiş bir beşli kurgusu vermiştim. Bir de ne göreyim? Elinde ayfon telefonla karşıma dikildi. ''Dayım sağ ol. Sayende cebim şişti de şu telefonu aldım.'' dedi. ''Ne kadar yeğen?'' dediğimde de ''Ucuz Dayım bir şey değil. Suriyeliler sağ olsun'' dedi. Aradan üç gün geçti yeğenim bu Erkete ağlayarak kapıdan girdi. İki gözü iki çeşme olmuş, birini de morartmışlar. Çaykur Rıza önüne çayını koydu. Ağlaması geçtiğinde olayı anlattı. 

Telefonu bozulmuş, yenisini almaya Suriyelilere gitmiş. Onlar da ''Bize bak pis Türk, garanti vermedik sana. ''Şimdi yürü de boyunun ölçüsünü görelim'' demişler. Bu da mahalleden üç beş yardakçısını alıp baskın vermiş. Bunları sopalarla dövüp yollamışlar. Bunu kabullenmem mümkün değildi. Oturup planımı yaptım. 

Hedefim Suriyeli kaçakçıların Erkete'yi döven adamları değildi. Büyük başları almam gerektiğini biliyordum. Eski Emniyet Müdürü ahbabım Cinayet Kenan'ı aradım. O da istihbarattan Telekulak Mustafa'ya haber verdi. Mühimmat olarak da 32 el bombası, 85 dinamit lokumu, 25 mayın, 25 kaleşnikof, 30.000 mermi, 300 çelik yelek yolladı. Benden bir ordu kurmamı istemesi mümkündü. Gece gizli yollardan yanıma geldi. Onu evimde ağırladım. ''Nalko, görev senin. Uzun zamandır bu çetenin peşindeyiz ama bir tane adamlarını bile bulamamıştık. Sen yarım saatte elinle koymuş gibi yerlerini tespit ettin. Mecmualara çıkmayacak. Atış serbest, her şey gizlice olacak.'' dedi. Ona tek bir şey söyledim: Her ne kadar verdiğin mühimmatları alsam da üstün zekamla hazırladığım müthiş planımı uygulayıp bu işi kan dökmeden çözeceğim söylentileri doğrudur. 

Ertesi gün, Erkete'yi döven Suriyeli densizlerin peşine iki ajanımı taktım. Gece olduğunda baskına hazırdım. Tek başıma gittim yeğenim tek! Onların kahvesini tespit ettim. Yanıma Erkete'yi de alıp içeri girdim. Elebaşları Suriyeli Arap Cemal odun sobasının başında oturmuş ellerini ovuşturuyordu. Yanında da yardakçısı o günkü gaymeleri sayıyordu. Kendime bir sandalye çekip karşısına oturdum. ''Bana bak Suriyeli Arap Cemal yarın sabah Cilvegözü sınır kapısında pasaportuna damgayı vurdurup memleketine gitmen için sana süre veriyorum''  derken kafama bir on dörtlü dayadılar.  Erkete yeğenim altına işedi. Onun da ağzına toplu tabanca soktular. O anda ceketimin düğmelerini açıp üzerime döşediğim mayın tarlasını gösterip ''Tetiğe bas da morgda benim kolumu senden çıkarsınlar'' deyip pis bir gülücük attım. O anda Suriyeli Arap Cemal önümde diz çöktü, ayaklarıma kapanıp ağladı. 

Üstümdeki gizli dinleme cihazıyla her şeyi takip eden Cinayet Kenan 30 saniye içinde 200 adamıyla kahveyi kuşatıp Arap Cemal'le adamlarını götürdü. Büyük bir şebekeyi tek başıma çökertmem emniyette büyük olay oldu. İç işleri Bakanı bana gizli bir arama yapıp Valilik teklif etmiş olsa da ülkem için yaptığım icraatlardan bir karşılık beklemediğim söylentileri doğrudur. 

Görüyorsun yeğen Dayında neler var neler. Sen müthiş kurgumu oyna gerisine kafa yorma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Tıklamanı unutma.


Nalkapon Bursa At Yarışı Tahminleri

6 SANBERK BANKO
1.4.5.6 // 12
3.6.4.1.2
4.5 // 1.2

4.5.11 // 9.8.3
3.1.2

25.2 TL // 126 TL

7 yorum:

 1. Selam dayi seni sevdim ilk defa oluyor radarmi girdin guzel yorumlarin sammimi konuşmalarini sevdim

  YanıtlaSil
 2. Dayi senin siten var mi ?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nalkapon Dayı başka bir sitede yorum yazmamaktadır

   Sil
 3. Başka site neresi vallah dayi sevdim .eger devlet sirri degilse daynin sitesini verirsen sevinrim can kardeş

  YanıtlaSil
 4. Dayi at bahanemiz olsun .muhabettini yorumunu sevdim bir ankada datimiz yok dayimsin haberin ola allaha emanetsin dayii

  YanıtlaSil
 5. Selam dayi gecen huzrlu olsun güzel yorumlarini bekliyorum allaha emanetsin

  YanıtlaSil
 6. Selam aleyküm hayırlı sabahlar dilerim dayı buğünkü yorumun yok galiba adana yarışını bekliyorum dayım seviliyorsun

  YanıtlaSil

Blogger tarafından desteklenmektedir.