En Son

Post Top Ad

30 Mart 2019 Cumartesi

04 Mart Foto Finiş Bursa At Yarışı Tahminleri

BURSA'DA İLK AYAK BANKO


Geçtiğimiz sene ilk ayağı çok sürprizli Bursa tahminimde tam isabet sağlamış ve iyi ikramiye almıştım. Bir süre programların bana uygun olmadığı ve yaşanan garip olayların çokluğundan dolayı ara vermek zorunda kalmıştım. Bugünle birlikte yeniden sizlere yardımcı olmaya çalışacağım. Aşağıda gördüğünüz resmi bana şans getirmesi için sizlerle paylaşmak istedim. Herkese bol şans diliyorum.
SANBERK 

İkinciliklerine son vereceği rakipleri bulabilen kısrağı günün bankosu olarak önereceğim.Kocaeli kumunda My Sultan'ın direnç gösterip kazandığı koşudan ikinci olarak ayrılan kısrağın İstanbul sentetik kumunda çok daha etkili ve güçlü rakiplerle mücadele ettiği koşularda ikincilikleri Ankara pistindeyse bir A3 galibiyeti bulunuyor. Burada katıldığı çim ve kum yarışlarında bugüne kadar birinciliği bulunmayan Sanberk'in uygun rakipleri yanında bunu bügün başaracağına inanıyorum. 

Son Galobu; 1000'i 1.10, 400'ü 26.5 rahat 

BLACK WASP 

Rakiplerinden bir gömlek daha üstün kaliteye sahip safkanın arası uzun bir arası var. Uzun zamandırda sahada hazırlıklarına eksiksiz devam eden isimin dinçlikle ve rakiplerine üstünlük kurabilecek mesafede koşmasından dolayı ilk sırada değerlendirilmesinden yanayım. 

Son Galobu; 800'ü 49, 400'ü 24 rahat 

DEMİRTURBO 

İzmir pistinde grup seviyesinde katıldığı koşularında belirli zamanlarda başarılı olduğuna inandığım safkanın önde kendisine baskı uygulayacak Ulubatur isimli safkanın olmasına rağmen seri stiliyle buna izin vermeyeceğini ve rakiplerininde bir adım önünde olduğunu düşünüyorum.

Son Galobu; Kenter 


KUTLUŞAHIM 

Gördüğü iki yarıştan sonra formunda önemli sıçramalar olan seri isiminden bugün etkili performans bekliyorum. Ekürisi Şebotay'da çok klas bir isim. Tarıkhan'la kardeş. Uzun mesafede aldığı son ikinciliği tekrarlaması halinde ekürisiyle birlikte yharışın en büyük favorisidir. 

Son Galobu; 800'ü 55, 400'ü 27.5 hafif çalışarak 

Sitemize desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz..

KÜÇÜK ŞABLONUM

6-SANBERK
5-1-3-9
1-2-3
1-4
5-6-3-9-7
1-3-4

25.2 TL 

ALTILIM

6-SANBERK
5-1-3-9-10-4-7
1-2-3
1-4-2-5
5-6-3-9-7
1-3-4

88.8 TL BOL ŞANS


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Post Top Ad

Sayfalar