19 Şubat Gizli Eküri Kocaeli At Yarışı Tahminleri

Kocaeli'de Cazip Atlarım Var


Adana'da ilk DÖRT ayakta güzelce yorumlayıp önerdiğim tüm favoriler kazandı. Kocaeli'de de geniş yorum yazdığım cazip atlar ve günün gizli favorileri olarak gördüğüm safkanlar var. Hepsini tek tek okumanızın faydanıza olacağına inanıyorum. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak sayfamı ziyaret etmeden önce Sihirli Kantarma'yı desteklemeyi de ihmal etmemeniz memnun edici olur. Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Yeni sitemiz www.yarisanat.com a bekleriz.At Yarışı Tahminlerim Yeni Sitemiz Yarışan At'da


Yeni sitemiz yayın hayatına bomba gibi bir giriş yaptı. Sizlere daha önce de söylediğim gibi henüz tamamlanmış değil ancak bu hali klasik bir at yarışı sitesinde olması gereken bütün özellikleri barındırıyor.

Yarış At henüz üçüncü gününde olmasına rağmen sizlerin yoğun ilgisi ile karşılaşıyor. Zaman zaman site içi hatalar ve aksamalar olsa da gördükçe düzeltiyor ve eksiksiz bir hizmet sunmak için çabalıyoruz. 

İlerleyen günlerde yepyeni özellikler ile daha interaktif ve kullanışlı hale getireceğimiz Yarışan At'a sahip çıkacağınızdan şüphemiz yok. Tüm yarış sever dostlarımıza teşekkür ederim. Destekleriniz için sağ olun.

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.