20 Şubat Gizli Eküri Bursa At Yarışı Tahminleri


Gizli Eküri At Yarışı Tahminleri


Değerli dostlar bugün cazip bankomuz ve takip listenizi şenlendirecek yorumlu sürpriz atlarımız var. Bursa'da ikramiye peşindeyiz. Yeni sitemiz www.yarisanat.com a bekleriz.

Sihirli Kantarma aracılığıyla bizi bulan yarış sever dostlarımın reklamlar konusunda her iki siteye de destek olabileceğini belirtmek istiyorum. Engelleyici uygulamalar kullanmayarak bize katkıda bulunmanız çok kolay. Bundan sonra çok daha güçlü ve kararlıyız. 

Yeni sitemiz dün akşam itibariyle mobil görünüme geçti. Sizlerin fikir ve düşünceleri bizim için çok önemli. Gelen talepleri değerlendiriyor, şikayetleri gideriyoruz. Yazıların küçük olması sorunu da böylelikle çözülmüş olacak. 

İlerleyen günlerde yeni uygulama ve alanlarla sitemizi daha da canlanacak ve aklımızdaki ideal site görünümünü alacak. Henüz arka planda süren çalışmalar hesaba katıldığında %25 potansiyelle çalışıyoruz. 

Tahminlerimi görmek için aşağıdaki bağlantıya tıklamadan evvel Sihirli Kantarma'ya da destek olmayı ihmal etmezseniz sevinirim. Hepiniz çok sağ olun. Teşekkür ederim.


Şansınız bol, bahtınız açık olsun.

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.