27 Şubat Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri (TUTTU 305 TL)

ÜÇ MÜTHİŞ BANKOM VAR


Gücümü sorgulayanlar kaçacak delik arıyor. Bugün ufakçı yeğenlerimin bayram günü haberiniz ola. Onlara üç müthiş banko çıkardım. 

Bakıyroum da ikinci ayakta Allegro Fiddle bankom koşuyor. Onun ilk yarışı dün gibi hatırlıyorum. Üstün hafızam beni yanıltmaz. Kafayı alamamıştı. Gökhan Kocakaya yeğenim her ne kadar uğraşsa da, önündeki atı geçmek için canını dişine katsa da gücünün yetmediği, sonunda pes ettiği ama intikam için her gün bu yarışa bilendiği söylentileri doğrudur. Yeğen bu top secret bilgiyi kimseyle paylaşmam haberin ola. Kıymetini bil. Geçen gün kahvede taş konken oynarken, Çaykur Rıza galop pistini açtı. Bir kompiter gibi çalışan beynimle, bir taraftan atılan taşları takip edip kalanları hesaplarken öbür taraftan koşan atları takip ediyordum. Mükemmelliğim tartışılmaz. Bir de ne göreyim? Şahinter bankom çifte telli oynaya oynaya koşarken yanında bir başka at. Öbür atın jokeyi çılgın gibi kırbaçlıyor. Şahinter'in üstündeki yeğenim yanındaki jokeye bir bakıp atını itti. Sonra da 8-10 boy fark açtı. Görüyorsun; gözümden hiçbir şey kaçmıyor. 

Üçüncü bankom da Crochet yeğenim. Onun da kazanması an meselesi. Aldığım istihbarata göre bu sene yarış kazanamayan Halis Karataş yeğenim menajerini çağırıp ''Bu yıl çok az yarış kazanmış olmam mümkün. Artık gücümü göstermemin zamanı geldi de geçiyor bile. Bana İstanbul'da kazanacak bütün atları bul. Hepsine benim binmem, tek tek kazanmam, popülerliğimi geri almam söz konusu.'' demiş. Menajeri de ona ''Bütün antrenörleri arayıp gelecek bütün atları almam an meselesi'' demiş. Anlayacağın şov var yeğen şov!

Görüyorsun yeğenim; gücüm belli. Her şey ortada. Dayı'nın mükemmelliğini tartışmaya açanların her gün yarışlar bittiğinde masaların altına girdiğini biliyorum. Sen beni methetmeye devam et. Sayfama girip güzel yazılar yaz. 
Ufakçı yeğenlerime 5 gaymelik müthiş bir kurgu hazırladım. En fazla 200 gayme alırlar. Benim gibi tevziye peşinde olanlar da hepsini oynasın. Tıklamanı unutma. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. 


Nalkapon İstanbul At Yarışı Tahminleri

1.8.12.3.5.4
1 ALLEGRO FIDDLE // 8.9.7.5.13.14
7 ŞAHİNTER BANKO
1 CROCHET // 3.4.5
5.8.6
2.1.6.9


5.04 TL // 141.12 TL 


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.