24 Şubat Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri (TUTTU 326 TL)


BÜLTENLERİN İPTAL OLMASINDAN BIKTIM


Nasılsın yeğenim, iyi misin? Şu anda moralim çok bozuk. Bültenlerin iptal olmasından bıktım haberin ola. Dün ikinci ayakta favori bombamın gelmesi TJK Reisi'nin canını çok sıktı. Süpürgeci Sülo kod adlı seyis yeğenimden gelen top secret bilgilerin doğru çıkması onu çileden çıkarıyor. Bir gün yağmur yağdı koşturmam, öbür gün kar yağdı oynatmam diyor. Ne yaparsan yap önüme geçemezsin Reis bey, gücümün karşısında durman imkansız. Sen de eski düşmanlarım gibi ayaklarıma kapanıp tevziye çekini bana uzatacaksın. Gücümün sınırlarını kimse bilmiyor.

Her ne kadar son iki müthiş İstanbul kurgum da TJK Reisi tarafından baltalansa da İzmir'e çok iyi hazırlandığım, hava durumunu kontrol ettiğim, Karşıyakalı Cemo Kod adlı seyis yeğenimden top secret bilgileri aldığım söylentileri doğrudur. 

Bugün her ne kadar Power King, Sarı Beyza, Memduhağa, El Nino, Angel Of Death, Safnur bankolarımın kazanacağını bilsem de onları devirip tevziyeye uzanmam an meselesi. Hepsini tek tek oynayan yeğenlerim olursa da bir şey demem. Mislisini fazla yapmayın ki cebim daha fazla şişsin. Gözlerinizden öperim, şansınız bol ola. Tıklamanı unutma.Nalkapon İzmir At Yarışı Tahminleri

KÜÇÜK KUPON

2.1.5.7.8
10.6.5
3 MEMDUHAĞA
4 EL NINO 
1.6.2.7.8
3.2.1

15.75 TL 

GENİŞ KUPON

2.1.5.7.8
10.6.5.4
3.1
4.1.3
1.6.2.7.8
3.1.2

126 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.