22 Şubat Yiğit Can İzmir At Yarışı TahminleriBANKOM CELAL BABA 

Son günlerde verdiğim bankoların neredeyse tamamı kazandı. Sadece dün günün büyük favorisi Dream Soldıer starttan 10 boy geç çıktı ve ikinci olmayı başardı.Start problemi giderildiğinde kalitesine yakışır yarışları yapacaktır.

CELAL BABA GÜNÜN BANKOSUDUR


Bugün bankom Celal Baba isimli safkan olacak. Son yarışını kazandığında ben çok yakından takip ettim. 600 virajını dolu kantarmayla dönerken çok beğenmiştim. Nitekim koşunun da kazanı oldu. Heleki bugün için birazda olsa kendimce koşu gidişatı ve önce ısrarcı olacak Steel Claw ve Castaway'ı görünce güvenim bir kat daha arttı. Hangisi öne düşmek isterse biraz süratini ve hızını sahaya yansıtmak zorunda. Sonucundaysa bunu korumak için yüksek tempo dediğimiz sürate kavuşmak zorunda. Böylece bu gidişat Celal Baba'nın işini dahada kolay hale getirecektir. Ahmet Çelik iyi, kötü son yarışında biniciliğini yaparak kazandı. Temposunu bozmadan yaptığı 800//52, 400'ü 25.5 çok rahat galobu var.İstediği şartları koşu içinde muhtemelen bulacak Celal Baba günün bankosudur. 

KİNOWA SEVDİĞİ MESAFEDE KOŞACAK 


Kinowa'nın son yarışlarına bakmayın uzun sayılacak mesafede bir çoğu. Normal şartlarda 1400-1600 mesafe ve aralıklarının şampiyon isimlerindendir. Son üç yarışında üzerinde Ahmet Çelik vardı kalite olunca da uyum sağlaması pek uzun sürmedi. Herkes gibi beni de her zaman düşündüren jokeylerin başında geliyor.  Mesafe ve uygun rakipleri yanında ilk şanslı isimdir.Katma Değer'de Kinowa gibi son yarışlarını uzun mesafe tercihleri ile geçiştirmiş ve başarılı olmuş bir isim. İstanbul'da ikisi 1400, ikisi 1500 mesafeli birincilikleri bulunuyor. Usta jokeyiyle bence iki isim ayrılmamalıdır. Rakiplerinin geride bekleme zaafiyetini avantaja çevirmeye çalışacak Bedwulf'a ben geniş oyunda yer vereceğim.

EDİTÖR; Sihirli Kantarma reklam tıklaması gelirleri üzerine kurulu bir sisteme sahip ücretsiz at yarışı sitesidir ve tüm yarış severlerin kullanımına açıktır. Bu kapsamda bizleri yakın dostlarınıza tavsiye etmenizi ve desteklemek adına reklam engelleyici uygulamalar kullanmamanızı rica ediyoruz. Herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.NORMAL ALTILIM

3,4,9,1
8,1,2,3
1-CELAL BABA
2,4
5,1
3,14,12,7,9,2,11

31.5 TL 

ALTILIM


3,4,9,1,6,8
8,3,1,2
1-CELALBABA
2,4,1
5,1,3
3,14,12,7,9,2,11

105 TL 
Serkan Yaşar ve Gizli Eküri tahminlerine şuradan ulaşabilirsiniz ---> TIKLAYINIZ

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.