25 Şubat Gizli Eküri İstanbul At Yarışı TahminleriİKİ BANKOLU İSTANBUL

Bugün ertelenen İstanbul yarışlarında iki bankolu şablonumuzla ikramiye arıyoruz. Bizleri desteklemek için hem YARIŞAN AT hem de SİHİRLİ KANTARMA'da reklam engelleyici uygulama kullanmayan ve emeğe saygı çerçevesinde katkıda bulunmaktan kaçınmayan değerli dostlarıma da ayrıca teşekkür ediyorum.

Siz de aşağıdaki bağlantıya tıklayarak tahminlerimi ÜCRETSİZ sitemizde görebilirsiniz.


GİZLİ EKÜRİ İSTANBUL TAHMİNLERİ İÇİN TIKLAYINIZ


Tahminlerimi kayda değer bulmayanlar için de bir bilgilendirme yapmak istiyorum. Daha büyümek ve ulaşabildiğimiz kadar geniş bir kitleye ulaşmak için yayın hayatına soktuğumuz YARIŞAN AT bir haftada elde ettiği başarı ile ne denli doğru bir adım attığımızı gösterdi. İlerleyen günlerde yapacağımız güncellemeler ve sunacağımız yeniliklerle yarış severin gözdesi olma yolunda emin adımlarla ilerleyeceğiz. 

Siz de bizlere katılmak isterseniz sitemizi dilediğini zaman ve yerde ziyaret edebilir; tüm içerik ve paylaşımlardan hiçbir karşılık ödemeden faydalanabilirsiniz. Günün bankoları, sürpriz atlar, takip atları ve daha fazlası için sitemizi de ziyaret etmenizi bekliyoruz. Ayrıca ücretsiz üyelik gerçekleştirip pek yakında başlayacak olan E-Bülten hizmetimizden de hiçbir bedel ödemeden yararlanabilirsiniz. Yola çıktığımız ilk günden bu yana daima yarış severin yanında durup onunla birlikte yürüdük. Bundan sonra da bu gerçeği hiçbir kuvvet değiştiremeyecek. Biz sizinle varız. İyi ki varsınız. Sağ olun, var olun. 

Buradan ayrılmadan önce vereceğiniz destek önemli. 

Şansınız bol, bahtınız açık olsun. 

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.