22 Şubat Ahmet Oğuz Kocaeli At Yarışı TahminleriUYGUN KİLOSUYLA ÖZEKAN BANKOM


Genelde olduğu gibi güne yine zorlu bir yarışla başlayacağız.Ben riski bu ayakta alıp diğer ayakları kalabalık tutarak bir kurgu oluşturacağım umarım şans bizimle olur. Burda banko hakkımı kullanacağım isim Özekan olacak, Koşuya gelecek olursak Kovada ve Turgut Ustanın numarayı almak için birbirleri yıpratarak başlayacak koşuda arkalarına Urla Destanı ve Beyza Sultan sokulacak,yarış bu dörtlünün ön grupta gitmeleri ile devam ederken Özakanı muhtemelen bu isimlerin arkasında beş,altı veya yedinci konumda göreceğiz viraj dönülmeye yakın sprinte başlacak olan Özekan içerden ve dışardan sert gelecek Emirsoy ve Kılıçsoy önünde başarılı jokeyi Müslüm Çelik idaresinde zorda olsa kazanan olmasını bekliyorum ve günün en sağlam bankosu olarak sizlere öneriyorum.

BADESU FAVORİMDİR

İstanbul'dan takip atım olan Badesu yakın gidip virajda yapacağı güçlü ataklarıyla net kazanan olabilir ve ilk şanslı isimdir. Mavranın ana baba bir kardeşi olan Asilrenk ekürisinin desteğiyle favoriye sert rakip olacaktır.El değistirdikten sonra iki yarış görüp son performansı parlak olan Al Kanat tecrübeli jokeyi ile ihmal edilmez. İstanbuldan tatminkar yarışlar yaparak gelen Tatlı Pınar piste uyum sağlarsa eğer çok iyi koşacaktır.Bir diğer el değistiren isimlerden biri olan Turbo Yıldız patlama yapabilir dikkat.


DEMİRDEN UYGUN GRUPTA TEKİMDİR

Garanti ve Egebeyinin öndeki tempoyu üst seviyelere çıkaracağı bu koşuda Kocaeli pistine bayılan ve kantarmasını çok sevdiği jokeyi ile sonlardaki sert sprintiyle Demirden kazanan olabilir ve alternatif banko adayımdır.Son yarışlarında her ne kadar geri gitmiş olsada grubun tecrübeli ve kalite ismi Başkaynak favorinin en sert rakibidir. Bu iki ismin birden eksik koşması halinde ise son İstanbul yarışı parlak olup sprinter bir yapıya sahip olan Rengül devreye girebilir.

Kısa Vade Yedi dişilerin yarışında ben hepsi yazarak en cazibin gelmesini bekleyecem. Sıralamam şablonumda bulunmaktadır.

Ben bu ayakta uzun tecrübeleri olması sebebi ile Surşahini,Karatepeli ve Şahcanı rakiplerinden bir adım önde görüyorum.Önde istediği tempoyu bulursa beyaz bayrak ayna yapabilecek olan Karaibo ve kalitesiyle Zazahasan yazarak bu ayağı geçebiliriz.


MAHİRBEY RAKİPLERİNDEN BİR ADIM ÖNDE 


Geldik son ayağa sprintine bayıldığım bir isim olan Mahir Bey ilk defa çıkacağı ters pistten etkilenmezse eğer acı sprintiyle kazanan olabilir ve alternatif banko adayımdır.Favorinin eksik koşması halinde ise grubun kalite ismi ve önde gitmeyi seven Behramkale virajda alacağı liderliği sonuna kadar bırakmayabilir.Bir türlü gerçek gücünü yansıtamayan Babardunga yarışın hızlı gidecek olması ile artan şansa sahip iyi koşacaktır. Kocaeli'deki ilk yarışında tatminkar bir ikincilik elde eden Rekor bu kez dahada iyi tanıdığı pistte kazanan olabilir dikkat.

Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam engelleyici kullanmayıp desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz.Ahmet Oğuz Tahmini

11 ÖZEKAN
3.2.1.12.13
4 DEMİDEN
6.1.2.4.3.5
3.6.7.1.2
9 MAHİR BEY

10.50 TL

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

11 ÖZEKAN
3.2.1.12.13
4.3.8
6.1 2.4.3.5
3.6.7.1.2
9.1.3.10

126 TL

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.