21 Şubat Yiğit Can İzmir At Yarışı TahminleriBANKOM DREAM SOLDIER 


Dünde yazmıştım bugün tekrar etmek istiyorum. Programlara göre bankolar vererek, bankom dışındaki diğer koşularda sürpriz isimlerin gelmesiyle ikramiyeleri biraz yukarı çekmek amacım.Kısa tahmin geçmişimde çok başarısız olduğum söylenemez. Bankolarım yerinde ve isabetli şaşma yüzdesi şuan için çok düşük. herkese de bol şans diliyorum.

UYGUN RAKİPLERİ BULAN THREE CAT 


Three cat tekrardan kendine has rakipleri bulmuş. Asyafırtınas'nı, Moı Jıznı'yı ve Venuh Daughter'i kiş yarış önce mağlup etmeyi de başarmış bir isim. Sanki temponun birazda yukarılarda olacağı bir koşu olarak görüyorum. Ağır kilolu rakipleri buna ne kadar dayanır bilemem. Bursa'da altıncılık da kaldığına bakmayın benim terciheme göre daha ciddi rakipleri vardı. Nitekim kötüde koşmadı. Ben o günde çok beğenmiştim. Bursa'da da 1200//1.18 derecesiyle akıcı bir tanede galoba yakalanan safkanı daha uygun kuponlar için alternatif tek olarak öneriyorum. 


DREAM SOLDIER GÜNÜN BANKOSUDUR


AGF'sini görünce hayretler içinde kaldım. Kalitesi tartışılmaz bir isim. Ama bu kadar yüksek oranda AGF çıkması gerçekten çok şaşırtıcı. Hot Chocolatte ile tam kardeş. Bir kardeşi daha var tam olarak gücünü şuana kadar sıkıntılarından dolayı sahaya yansıtamayan bir isim.Ara SAra da üç galoba çıkmış. Bunların sonuncusunu 1000//1.01, 400//24 çalışarak. Ayakları düz bassındemekten başka çaremiz kalmıyor. İnşallah dfüzgün bir start çıkışıyla koşuya ağırlığını koyar ve kazanır. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

EDİTÖR; Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam engelleyici kullanmayıp, desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz.NORMAL ALTILIM


8,6,1
3,1,6,11
7,6,4
1,2,6
3-DREAM SOLDIER
12,6,5,1

38.8 TL BOL ŞANS

ALTILIM

8,6,1,4,5
3,1,6,11,5
7,4,6,2,5
1,2,6
3-DREAM SOLDIER
12,6,5,1,11

131 TL BOL ŞANS

2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.