21 Şubat Salim Kafa İzmir At Yarışı TahminleriGÜNÜN BANKOLARI  DREAM SOLDIER ve GOLDEN KİNG 


Merhaba dostlar,

Bugün İzmir'de her türlü sonuca açık bir program olduğu görüşündeyim.

Bu çerçevede ben de bir takım önerilerde bulunacağım.

Herkese bol şanslar diliyorum.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafa

ÖZCAN YILDIRIM TERCİHİ İLE VENUS DAUGHTER


Genelde İzmir'de koşan safkana bugüne kadar sadece 1 kez Özcan Yıldırım'ın Kısa Vade koşuda sert rakipler yanında bindiğini ve 3. olduğunu görüyorum.

Galoplarında tatlı tutuluyor gibi ve çalışmaları derece olarak bir ışık vermiyor olmasına rağmen Özcan tercihi ile benim de genelde ön sıralarda şans verdiğim Venüs Daughter'dan bugün etkili bir yarış bekliyorum. Alternatif Tek olarak da değerlendireceğim.


OĞULCANBEY HAZIR DURUMDA 


Pişkin bir tay olan Oğulcanbey Ocak ayı içinde 1000'i 1.03 ve son çalışmasında 1.02 sınırlarında bu grup için dereceli işlerle hazır geliyor.

İzmir'de başarılı koşular koşan Senbilirsin ile de anneden kardeş olan Şubat doğumlu Oğulcanbey'in ihmale gelmeyecek cazip bir isim olduğuna dikkat çekmek istedim.

GÜNÜN İLK BANKOSU GOLDEN KİNG 


7 aylık ara sonrası 11 koşu koşan safkan özellikle 2019 yılındaki 4 koşusunu da dereceli koşarak 1 birincilik 3 ikincilik alırken son koşusunda Alpuğhan gibi kalite bir isme zor anlar yaşattı.

Artan formuna ilave olarak bu yıl ilk kez 55 kg sıklet ile koşuya gelecek olan safkanın bu grubu geçebileceğini düşünüyor ve şahsen banko olarak değerlendiriyorum.

DREAM SOLDIER'E GÜVENİYORUM


Açıkçası Hot Chocolate gibi kalite bir isimle tam kardeş olan isim hem iyi bir eküride olması hem de dereceli işleriyle %70 AGF olmayı hak ediyor.

Genelde koşmamış taylarda yüksek agf gördüğümde ya bir aksilik olursa diye kontra oyun da yapıyorum.

Bugün için DREAM SOLDIER'ı banko değerlendireceğim.

Günün son ayağında (6) numara iki defa yazıldığında birisi (5 ) olarak değiştirildi.

Sitemize desteklerini esirgemeyip, tıklamalar konusunda duyarlı davranan yarış sever dostlara teşekkürlerimi sunuyorum. İZMİR TAHMİNİM

VENUS DAUGHTER (6) // 1,5,8,10
7,4,3,5,6,11,8
GOLDEN KING (6)
6,2,1,5
DREAM SOLDIER (3)
12,8,6,1,5,13,2,10

(15,68 // 78,40)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.