20 Şubat Yiğit Can Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)Yiğit Can Bursa At Yarışı Tahminleri

Dün Kocaeli'de istediğimiz sonucu aldık. Fakat ikramiye açısından hayal kırıklığı yaşadım. Bir kaç ayakta plase veya sürpriz isimler gelseydi en azından haftayı kurtarabilirdik. 

Doğrusu programların akışına göre tahmin veren birisi olmak istiyorum. Verdiğim bankolarda %75  başarı sağladım. Bu stratejimi daha ikramiyesi yüksek sonuçlara taşıdığım zaman başarılı olduğuma kanaat getireceğim. 

Dedimya programların akışına göre tahmin vermek en mantıklısı. Zor programlardan da alnımın akıyla sizlerin de desteğini alarak çıkacağımı düşünüyorum. Bol şans..

BANKOM KARAŞÖVALYE'YE GÜVENİYORUM  


Normalde kendi gücü ve kalitesinde bulduğu her guruptan kazanarak güce sahip isim. Daha maidendan çıkmadan kendisini İstanbul pistinde zor rakipler arasında buldu ve başarısız oldu. Kaba kuma çıkıncada hemen farkını oryaya koymasını bildi. Toplamda üç birinciliğe ulaştı bunların ikisi son dört koşusunun içerisinde. Bence burada artıları bugün daha çok olacak. Pistle çok uyumlu, Mustafa Çiçek jokeyi, rakiplerinin inişli, çıkışlı form grafiği ve hazırlıkları sıralayacak olduklarım. Kazandığı yarışındaki performansına yakın bir koşu çıkarabilirse 800//56.5 idman derecesi Karaşövalye için yeterli olacak nitelikte. Günün bankosu olarak öneriyorum. 

Günün ikinci ayağında YUMRUK yeniden rakiplerine ağırlığını hissettirebilir. Orada Babasahakıran'a da dikkat edin derim. Ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir isim. 

Kara Kamçı'nın PİSSCA yorumunu görünce ben fazla bir şey yazmak istemedim. Beni de son koşuları cezbetmişti. Tabi herşeye rağmen ben ağır kilolu Lady Of  Kaneko ve artık toparlandığına düşündüğüm Immortal Lıfe'yi ve kalite isim Tinemis'i şablonuma ekleyeceğim. Bu ayaktaki düşüncelerim bu kadar. 

Günün son ayağında 1 ve 6 numaralı isimler çok ön planda tutulacaklar. Orada da HIGH LEVEL dikkat edilmesi gereken isimdir. Yeri olanlar mutlaka değerlendirsinler. 

EDİTÖR;Sitemizin ayakta kalması ve kalkınması için reklam engelleyici kullanmayıp, desteklerini esirgemeyen yarış sever dostlara teşekkür ederiz..NORMAL ALTILIM

6 KARAŞÖVALYE 
5-8-6-1
10-6-1-11-12
1-6
12-1-2-4
6-1-4

34.5 TL

ALTILI GANYAN ŞABLONUM

6 KARAŞÖVALYE 
5-8-6-1-3-2
10-6-1-11-12
1-6-4-7-5
12-1-2-4
6-1-4

126 TL 

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.