19 Şubat Salim Kafa Adana At Yarışı TahminleriADANA'YA TEK ŞABLON


Herkese merhaba sevgili dostlar,

Son günlerde bankolarım yurt içi yurt dışı ağırlıklı olarak geliyor olsa da kapadığımız yerlerde AGF gelmesi ile kupon parasını kurtarıyoruz tabiri caiz ise.

Dün sitemizde yayınladığımız Gulfstream oyunum 25 TL kurgu ile tuttu. Twitterda sessizliğin hakim olduğu 3. Ayaktaki HARRYHEE 26.30 ganyan ile 3. sıradaki önerimdi. Taradığımız 2 ayak AGF gelmese çok daha iyi bir ikramiye alabilirdik olsun keyifli bir program yaşadık.

Bugün Adana programı için müsaadenizle cazip bir kurgu deneyeceğim, sıralamalarım ve fikirlerimin sizlere faydası olmasını diliyor ve yorumlarıma geçiyorum.

Sevgi ve Selamlarımla
salimkafaİyi Orjiniyle Storm Life Banko


Annesi Hayatım başarılı bir kısraktı ve KV yarışlar da kazandı. 1900 kumda da 2 kez kazanmış bir safkandı.

Hayatım bir Indigo Red yavrusu yani Şeflerden A.P. INDY'nin torunu. Kan hattında yine Mr. Prospector, Nureyev, Nijinsky hatta Secretariat gibi isimlerin izleri var.

Baba After Market de keza çok güçlü bir kan hattına sahip bir isim.

Aslında serilik özellikleri ağır basan bir isim olsa da kısa ve orta mesafe yarışında hem numaraya koşarken hem de son düzlükte artırabildiğini görüyorum. Storm Life'ı iyi orjiniyle banko olarak değerlendiriyor ve kazanmasını bekliyorum.


Maktayman Beyaz Bayrak Ayna Yapabilir


Son yarışında oldukça ağır sıkletle çıktığı koşuda doğal olarak varlık gösteremedi bu safkan.

Bugün de zorlu rakipleri var ancak üzerinden bir miktar yükü atarak bu koşuya geliyor.

Rakip aramak mümkün ancak ben Maktayman'ın bu defa beyaz bayrak ayna yapabileceğine ve bu grubu geçebileceğine inanıyorum. Bugün için günün ikinci bankosu olarak değerlendiriyor ve hislerinize güvenerek en güzel kurguyu yapmanızı diliyoruz..


NOT; Sitemizin sizlerin reklam gelirleri sayesinde yayın hayatına ücretsiz bir şekilde devam edebildiğini unutmadan, emeğe saygı kapsamında duyarlı davranarak engelleyici uygulamalar kullanmayan tüm yarış sever dostlarıma teşekkür ediyor ve bol şans diliyorum. 


ADANA TEK ŞABLON


4,5,9,8,10,2,7
4,3,5,6,2,1
2,6,3,1,5
STORM LIFE (8)
1,2,7,8,3
MAKTAYMAN (4)

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.