19 Şubat Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

İNZİVAM BİTTİ


İnzivam bitti, kenterleri bitirdim, galoplarım tam, fişek gibiyim. Bugünkü müthiş Adana altılı kurgumla geri dönüyorum. Sitedeki yeğenlerim ayaklarıma kapanıp ''Dayı bundan sonra üstün altılı bilgini konuşturduğun yorumlar yaz. Sana ihtiyacımız çok fazla. Arada yine kahve muhabbetlerinden, anılarından bahset ama herkesin gücünü görmek için sabırsızlanması mümkün. Her ne kadar günde 30-40 bin kişinin girdiği bir site olsak da sen yokken kendimizi çok zayıf hissettiğimiz söylentileri doğrudur'' dediler. Onları kırmam mümkün değil. 


Binbir Bombam Koşuyorİlk ayağa bakıyorum da kış uykusundan uyanıp buzların arasında balık arayan kutup ayısı gibi birden ortaya çıkan Binbir bombam koşuyor. Onun müthiş yarışlarını unutmamam söz konusu. Zaten ondan değil mi yeğenim üstüne katır gibi kilo yüklemişler. Onun gücünün farkındayım. Kuponuna yaz ki sonra kafanı taşlara vurma. Bana bak yeğenim Tuğbey'in de artık zamanı geldi. Dördüncü olduğu günden beri kümesin önüne pusu kurmuş sansar gibi onun koşacağı günü bekliyordum. Mehmet Kaya yeğenim de mükemmelliğin konuşturmaya gelmiş. Onu bugün her yerde yazarım haberin ola. Sen Kırmızıkaya'yı da ekle. 


Şerhalıkızı Tekimin Kazanması Mümkün
Ben ikinci ayağa bakıyorum, Şerahlıkızı tekim de bana bakıyor yeğen. Onun ikinci olduğu günü hatırla. Bugün kazanması mümkün olsa da mayın dedektörlerimin tespit ettiği, Urfa'dan Dürbün Necdet'in kulağıma üflediği Kızımsema'nın yanına ceketimin iç cebine sıvıştırdığım peçetelerin arasında adını bulduğum Roza Ateşi'ni de yaz. 


Yarasa Adam Betmen


Sana üçüncü ayakta söyleyeceklerimi iyi dinle yeğenim; Berthold tazı gibi kaçacak, onu hedefine kitlenmiş bir çita gibi Nalın İsyanı takip edecek ama en geriden son 200de bir at gelecek. Onun adı da Bruce Wayne, yani anlayacağın yarasa adam betmen. İşte ikisini de rüzgar gibi geçip kazanacak. Olur da ayağı takılırsa, fişek gibi gelecek Altın Kop alır burayı yeğenim. Ama sen yine de Mehmet Kaya yeğenim bindiği Zanapalı'yı da yaz. Onun ne zaman ne yapacağı belli olmaz.


Storm Life Tekim Koşuyor


Dördüncü ayağa bakıyorum da Emrah Sincan yeğenimin son yarışında direksiyon kontrolünü kaybetmiş şoför gibi bindiği Storm Life tekim koşuyor. Bugün müthiş binip kazanacağını bilsem de tevziyeye giden yolda dinamit lokumlarımı yanına yazmam mümkün. Fırtınalı hayatımın atı.


Müthiş Bankom Anka


Bugün cebini şişirip seni kuş gibi hafifletmem an meselesi. Müthiş bankom Anka sana neyi hatırlatıyor bir düşün. Bana beni hatırlatıyor. Sen bilmezsin, üstün bilgilerim olmasa hiç de haberin olmayacak. Zümrüdü Anka kuşunu duydun mu hiç yeğenim? Onun en önemli özelliği küllerinden doğması. Bana nasıl da benziyor fark ettin mi? Artık benim de küllerimden doğma zamanım geldi de geçiyor bile. 


Bomba Bankom Cochabamba


Son ayakta sana vereceğim atı bir yere yaz yeğenim. Evde ganyana kadar unutman mümkün. Önde Beyaz Bulut şimşek gibi giderken, onun arkasından fırtına gibi Maktayman gelecek, onların da arkasından karayell gibi esen Kara Fırat kovalayacak. Tam bunlardan biri kazanmış gibi olurken en geriden bomba bankom Cochabamba gelip hortum gibi süpürecek. İzle gör yeğenim, Dayım demişti, dersin.

Aldığım istihbarata göre sitedeki yeğenlerim boynu bükük geziyormuş. Sayfama girenler müthiş kurgumu söğüşledikten sonra çıkıp gidiyormuş? Onlar bu reklamları niye koydu bir düşün? Sen şark kurnazı gibi üstünü kapatacak aletler kullanıyormuşsun. Bu düzen böyle gitmez bu böyle biline. Aramıza kara kediler girmesi an meselesi. Gözlerinden öperim, şansın bol ola. Nalkapon Adana At Yarışı Tahminleri

1.4.2.5.9.10
6 ŞERAHLIKIZI // 10.2
3.2.6
8 STORM LIFE // 4.7.2.6
3 ANKA BANKO
9.2.4.5.7.1.6.10

10.8 TL // 151.2 TL


2 yorum:

Blogger tarafından desteklenmektedir.