19 Şubat Ahmet Oğuz Adana At Yarışı Tahminleri (TUTTU)


GÜNÜN BANKOSU ŞERHALIKIZI

Adana'da zevkli bir program olacağa benziyor. Altılı tahminlerimde, küçük şablonda üç tekle sonuca gitmeyi deneyeceğim. Geniş kuponda ise bankomuza yaslanıp sürpriz arayacağız. Maiden yarışta güvendiğim bir safkan var. Günün en önemli koşusu olan Çukurova Belediye Başkanlığı Koşusu'nda plase konumundaki atlar daha şanslı görünüyor. 

Risk Almak İsteyenlere Tekim: Yantar


Etkili pist ve mesafesinde koşuya katılacak olan Yantar son yarışındaki Dokuz kilo fazlalığı atıp kantarmasını çok seveceği jokeyi Ali Kaçmaz idaresinde yarışa katılacak. Süratli isimlerin fazla oluşu ile istediği tempoyu bulacak olup, yerinde atacağı sprintle net kazanan olabilir ve güne cazip bankoyla başlamak isteyenler için alternatif tek adayımdır. İlk ayaktan risk almak istemeyenler için rakipleri şablonumda bulunmaktadır.

Tecrübeli Aprantisiyle Şerahlıkızı


Bir önceki 1900 metre mesafeli yarışında kapaklar açılır açılmaz şahlanıp start makinasından çıkmayan Şerahlıkızı bir sonraki yarışı 1200 metrelik mesafede ise en dış startan çıkıp ince ince yediği tamponla biraz gerilere düşmesine rağmen tekrar toparlayıp grubun içine dahil olduktan sonra düzlükteki etkili sprinti ile kazanacağı yarıştan önündeki safkanın iki kere aksiyonunu bozmasıyla ikincilikle ayrıldı. Bugün koşacağı koşuya baktığımız zaman yamak iki yarışı kendisini iyi sevk ve idare edebilecek aprantiyle yarışacak olup düzlükteki ataklarıyla net kazanan olmasını bekliyorum ve sizlere günün en sağlam bankosu olarak öneriyorum.Bitirici Sprintiyle Altınkop


Her ne kadar son yarışında beklentilere cevap veremese de tekrardan döndüğü Şanlıurfada yaptığı sprintleri harika olan 800/51.5 - 400/23.4 R 800/49.1 - 400/ 24.6 R iki tane rekor dereceli galoplarıyla en dıştan yapacağı bitirici sprintiyle Altınkop alternatif tek adayımdır. Startla birlike öne düştüğü 1400 metrelik yarışını 1.27.01 gibi harika bir derece ile kazanan Berthold kilosu biraz ağır görünse de beyaz bayrak ayna yaparak kazanan olabilir.Son yarışında fena sayılmayacak bir ikincilik elde eden Zanapalı rakiplerinin eksik koşması halinde devreye girebilir.

Storm Life Bu Kez Maidendan Çıkabilir

Son yarışlarında tırnağının ucuna getirilen Storm Life ön gruba yakın gidip düzlükteki etkili ataklarıyla bu kez şeytanın bacağını kırıp ilk birinciliğine kavuşarak maidendan çıkabilir.

Stili Rakipleri Olsa Da Favorim Maktayman

Numaraya çıktığı zaman çok farklı performans sergileyen Maktayman her ne kadar stili rakipleri olsa da hepsinin üstesinden gelip beyaz bayrak ayna yarışı yapabilir. Ön tarafta numara almak isteyen isimlerin çok oluşu ile yüksek tempolara çıkacak yarışta sprinter safkanların da şansı çok fazla. Özellikle Runner Cat, Zafer Meydanı, Cochabamba ve her ne kadar sikleti ağır görünse de buna alışık olan Deucalion yazarak günü noktalayabiliriz.

Siteden ayrılmadan evvel destek verenlere teşekkür ederim, sağ olun. Emeğe saygı göstermek bir erdemdir. Şansınız bol  olsun.NORMAL KUPON

7 YANTAR
6 ŞERAHLIKIZI
2 ALTINKOP
8.1.6.2.3
7.3.1.8.5
4.5.6.9.2

8.75 TL

Ahmet Oğuz Adana Tahmini

7.6.10.2.8
6 ŞERAHLIKIZI
2.1.6
8.1.6.2.3
7.3.1.8.5
4.5.6.9.2

131.25 TL

ALTILI GANYAN; 932 TL VERMİŞTİR..

Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.