18 Şubat Ahmet Oğuz Bursa At Yarışı Tahminleri (TUTTU)
AHMET OĞUZ BURSA AT YARIŞI TAHMİNLERİ


1. AYAK: İstanbul'da gayet tatminkar koşular koşup kısa bir aradan sonra gördüğü yarışla Bursa'nın yolunu tutan Ömer In My Mınd anneden Hard Baby ve Cheri Cheri Leydi gibi şampiyon kısrakların erkek kardeşi ilk kez çıkacağı kaba kumu yadırgamadığı takdirde net kazanan olur. Güçlü orjiniyle dikkatimi çeken Last Shadow ve Wın Every Day'in anneden kardeşi olan Buzzer Beater açıklarını kapattı ve kendisi için uygun grubu buldu kesinlikle söz sahibi olmasını bekliyorum. Son yarışlarındaki formuyla tüm dikkatleri üzerine çeken Flying Zeus seriye devam edebilir. Sevgili program sunucusu Hakan Cantınaz safkanı aldıktan sonra sınıf atlattı ayrıca tebrik etmek istedim. Tek problem biraz üst üste geldi koşuları sert gelmiş olabilir. 1200 yarışında maidendan çıkarken 1.14.65 gibi dereceyle rahat kazanan Brave Collen potansiyelli bir isme benziyor bir çarpı atmakta fayda var. Etkili orjini ile bu koşuya göz kırpan Over Clouds ve bu gruplarda her zaman söz sahibi olabilecek Di Force yazarak bu ayağı geçebiliriz.

2. AYAK: Uygun kilosu ile bu koşuya katılacak olan Bagürgüzeli eğer biraz idareli gidebilirse beyaz bayrak ayna yarışı ile net kazanan olabilir. Uzunları kesinlikle iyi koşmasını beklediğim Hürsev etkili sprintiyle favoriye zorlu anlar yaşatabilir.Kumda Sekiz koşu koşup bunların sadece ikisinde tabeladan düşen Mahperverkız uzun düzlük sprintiyle fotoya uzanabilir.Uzun deneyimi olmasıyla bende ön plana çıkan Esenkır olmazsa olmazım. Eşgal olarak çok beğenimi kazanan Hoppa istediği uzun mesafeyi buldu dikkat. Etkili ahır bakımıyla Gülbenli, çok sert sprint atabilen Hanım Hanım ve etkili jokeyi ile koşuya katılan Gonca ve Emsalsiz Kız yazarak rahat bir yarış izleyebiliriz

3. AYAK:  Mesafe tecrübesi olup uzunda fena yarışlar koşmayan Katisfaction net olarak favori atımdır. Eğer ki favorinin eksik koşması halinde Remazanabi ve uzunda iyi yarışlar kazanan Gaunos'un anne kardeşi olan İtibarlı devreye girebilir.Uzuna ilk defa çıkacak olup tecrübeli jokeyleri ile koşuya katılan Silent Scream ve Eksik Eteği de yazarak en sürprizinin gelmesini bekleyelim.4. AYAK: İdeal pist ve mesafesine çıkan Yıldızhanstar son yarışında Behramkale ile ya sana ya bana yarışı yapınca haliyle sonlarda etliye sütlüye karışmadan gelen Arkansas Soul'a geçilerek üçüncü kalmıştı. Değişen jokeyiyle uygun grubu buldu. Bu kez kendisi önde rahatsız edecek Ferhathan ve Faithful Wolf var Tolga Yıldız gidişata göre ister numarayı alıp gidebilir, isterse virajda ayırıp geriden gelenlere cevap verebilir. Yani iki senaryo da işine gelecek safkanın kazanan olmasını bekliyorum ve alternatif banko olarak sizlere öneriyorum. Eğer ki yine öndeki tempoya karışıp üstüne gelen isimlerle erken boğuşmaya başlarsa ister istemez sonlarda mücadeleden kopabilir. Bu durumda ise formunu devamlı yukarılara çeken ve son yarışında geçtiği rakibini tekrar avlamaya çalışacak olan Arkansas Soul'a gün doğar ve düzlük sprintiyle kazanabilir.

5. AYAK: Esasında fazlaca maidenda kalan isimleri sevmesem de gruba baktığım zaman elle tutulur bir isim bulamadım.Bu veriler yan yana gelince son yarışlarında tabela diplerinde gezinen Acıdilli Fatih sprintini doğru yerde atarsa rakip tanımaz. Günün en sağlam bankosu olarak sizlere öneriyorum.

6. AYAK: Etkili bir performansa sahip olan Madam Elli uygun grupta jokeyinin yerinde yürümesi halinde rakip tanımaz. Son yarışları birbirinden güzel olan Beyaz Kule rakiplerine göre biraz ağır sıkletle koşuya katılsa da yakaladığı formu ile kazanan olabilir. Grubun kaliteli ismi Sanberk nihayet son yarışında sinyali verdi özlediği birinciliğe kavuşabilir. Son sekiz yarışının beşini kazanan Varlıklı kendisini çok yakından tanıyan jokeyi ile fotoya süzülebilir.

Siteye destek olan herkes sağ olsun. Şansınız bol olsun.Ahmet Oğuz Bursa At Yarışı Tahminleri

NORMAL KUPON

7.2.4.1.3.5
8.3.1.5.7.9.6.11
2.1.3
1 YILDIZHAN STAR
1 ACIDİLLİ FATİH
2.1.5.6

40.32 TL

GENİŞ ŞABLON

7.2.4.1.3.5
8.3.1.5.7.9.6.11
2.1.3.4.5
1.3
1 ACI DİLLİ FATİH
2.1.5.6

134.40 TL


Hiç yorum yok

Blogger tarafından desteklenmektedir.